• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

ДК 021:2015, код 09110000-3 – тверде паливо (вугілля кам’яне).

Закупівля вугілля кам'яного марки ДГ 13-100 для потреб навчально-виховних закладів, підпорядкованих відділу освіти, молоді та спорту

Завершена

2 850 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 28 500.00 UAH
Номер: 8c73dbc9ab394df0bd8c4aa9be45bc8c
Внутрішній номер закупівлі: 1103511
Ідентифікатор закупівлі: UA-2017-07-26-000842-a   
Замовник: ВІДДІЛ ОСВІТИ, молоді та спорту ЗНАМ'ЯНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Галах Світлана Іванівна 380661928938 galahsvetlana@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 2 850 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 28 500.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій: 85 500.00 UAH
Період уточнення: 26.07.2017 16:14 - 01.08.2017 00:00
Період прийому пропозицій: 26.07.2017 16:14 - 11.08.2017 00:00
Аукціон: 11.08.2017 11:39 - 11.08.2017 12:06
Період кваліфікації: 11.08.2017 12:06 - 16.08.2017 13:40
Період завантаження договору: 16.08.2017 10:44 - 05.09.2017 10:44

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015, код 09110000-3 – тверде паливо ( вугілля кам'не марки ДГ 13-100)
Код ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливо
Кількість 950 тонни
Період постачання 11.09.2017 - 31.12.2017
Місце постачання 27400, Україна, Кіровоградська область, За адресою навчально-виховних закладів, підпорядкованих відділу освіти, молоді та спорту, За адресою навчально-виховних закладів, підпорядкованих відділу освіти, молоді та спорту На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Щербак Іван Сергійович

Оскарження: 11.08.2017 12:06 - 22.08.2017 00:00
Початкова пропозиція 2 755 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 707 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
11.08.2017 16:08
Документи 3
Скарги 0
ТОВ "Енерго Прайм"

Оскарження: 11.08.2017 16:08 - 27.08.2017 00:00
Початкова пропозиція 2 800 600.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 753 100.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
16.08.2017 10:44
Документи 16
Скарги 0
ТОВ "ВУГІЛЬНА КОМПАНІЯ ОРІОН"

Оскарження: 16.08.2017 10:44 - 27.08.2017 00:00
Початкова пропозиція 2 850 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 850 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
16.08.2017 13:40
Документи 13
Скарги 0

Контракти

Номер: d1c7478464da4b17a2b17cf2d4ef93b6
Ідентифікатор договору: UA-2017-07-26-000842-a-b1
Постачальник: ТОВ "ВУГІЛЬНА КОМПАНІЯ ОРІОН"
Номер договору: 306
Сума договору: 2 850 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 31.08.2017 00:00 - 31.12.2017 00:00
Дата підписання: 31.08.2017 12:00
Статус:
Підписаний
pdf
Договір на закупівлю вугілля.pdf
p7s
sign.p7s