-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015, код 09110000-3 – тверде паливо (вугілля кам’яне).
Предметом договору є купівля Покупцем та продаж Продавцем товару, а саме: ДК 021:2015 – 091110000-3 – тверде паливо ( вугілля кам'яне марки ДГ 13-100) для опалення навчальних закладів Знам’янського району Кіровоградської області
2 850 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
d1c7478464da4b17a2b17cf2d4ef93b6
Ідентифікатор договору:
UA-2017-07-26-000842-a-b1
Постачальник:
ТОВ "ВУГІЛЬНА КОМПАНІЯ ОРІОН"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41091115
-
Контактна особа:
Коваленко Юрій Леонідович +380990354073 vk_orion@ukr.net
-
Адреса:
25005, Україна, Кіровоградська область, Кропивницький, Кіровоградська обл., м. Кропивницький, вул. Володимирська, 34/19
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Опис:
Предметом договору є купівля Покупцем та продаж Продавцем товару, а саме:
ДК 021:2015 – 091110000-3 – тверде паливо ( вугілля кам'яне марки ДГ 13-100) для опалення навчальних закладів Знам’янського району Кіровоградської області
Номер договору:
306
Дата підписання:
31.08.2017 12:00
Період дії договору:
31.08.2017 00:00 - 31.12.2017 00:00
Сума договору:
2 850 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 2 850 000.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015, код 09110000-3 – тверде паливо ( вугілля кам'не марки ДГ 13-100)
Кількість
950 тонни
Період постачання
11.09.2017 - 31.12.2017
Місце постачання
27400, Україна, Кіровоградська область, За адресою навчально-виховних закладів, підпорядкованих відділу освіти, молоді та спорту, За адресою навчально-виховних закладів, підпорядкованих відділу освіти, молоді та спорту
На карті