-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015, код 09110000-3 – тверде паливо (вугілля кам’яне).
Тендер Prozorro UA-2017-07-26-000842-a
Закупівля вугілля кам'яного марки ДГ 13-100 для потреб навчально-виховних закладів, підпорядкованих відділу освіти, молоді та спорту
Завершена
2 850 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 28 500.00 UAH
мін. крок: 1% або 28 500.00 UAH
Період уточнення:
26.07.2017 16:14 - 01.08.2017 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим