-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
"Тверде паливо" (вугілля кам’яне ДГР (ДГ) 0-200)
Тендер Prozorro UA-2021-08-09-006384-a
Завершена
115 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 575.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 575.00 UAH
Номер:
99b8b07d3963428b88d52a8f7149ed36
Внутрішній номер закупівлі:
11027260
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-08-09-006384-a
Замовник:
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ СОЛЕДАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41225596
-
Адреса:
84545, Україна, Донецька область, Бахмутський р-н, місто Соледар(пн), ВУЛИЦЯ ПАРКОВА, будинок 3 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Мирошниченко Христина Ігорівна +38 066540324 byh.osvita.soledar@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
115 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
575.00 UAH
Період уточнення:
09.08.2021 13:52 - 15.08.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
09.08.2021 13:52 - 25.08.2021 00:00
Аукціон:
26.08.2021 13:08 - 26.08.2021 13:31
Період кваліфікації:
26.08.2021 13:31 - 30.08.2021 16:36
Період завантаження договору:
30.08.2021 16:36 - 19.09.2021 16:36
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях15 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Тверде паливо (Вугілля кам’яне ДГР (ДГ) 0-200)
Кількість
38 тонни
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ ДОНВУГЛЕТОРГ
Оскарження: 30.08.2021 08:58 - 10.09.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
42767479
-
Контактна особа:
Кулаткін Сергій Олександрович +380662223482 tovdonvugletorg@gmail.com
-
Адреса:
03134, Україна, м. Київ, Київ, вул. Трублаїні, буд. 2, офіс 28
Оскарження: 30.08.2021 08:58 - 10.09.2021 00:00
Початкова пропозиція
112 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
112 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
30.08.2021 08:58
Відповіді на вимоги
10
Документи
6
Скарги
0
ТОВ "ПРОМТОПРЕСУРС"
Оскарження: 30.08.2021 16:36 - 10.09.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41513188
-
Контактна особа:
ТОВ "ПРОМТОПРЕСУРС" +380996713393 energo.vostok.antracit@gmail.com
-
Адреса:
85401, Україна, Донецька область, м. Селидове, вул. Карла Маркса, буд 41А
Оскарження: 30.08.2021 16:36 - 10.09.2021 00:00
Початкова пропозиція
114 988.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
114 988.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
30.08.2021 16:36
Відповіді на вимоги
10
Документи
32
Скарги
0
Контракти
Номер:
530b235a97614ffca17623bfff7b345b
Ідентифікатор договору:
UA-2021-08-09-006384-a-a1
Постачальник:
ТОВ "ПРОМТОПРЕСУРС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41513188
-
Контактна особа:
ТОВ "ПРОМТОПРЕСУРС" +380996713393 energo.vostok.antracit@gmail.com
-
Адреса:
85401, Україна, Донецька область, м. Селидове, вул. Карла Маркса, буд 41А
Номер договору:
221
Сума договору:
114 988.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
10.09.2021 10:29 - 31.12.2021 10:29
Дата підписання:
10.09.2021 10:29
Статус:
Виконаний