-
Відкриті торги
-
КЕП
"Тверде паливо" (вугілля кам’яне ДГР (ДГ) 0-200)
114 988.00
UAH без ПДВ
Номер:
530b235a97614ffca17623bfff7b345b
Ідентифікатор договору:
UA-2021-08-09-006384-a-a1
Замовник:
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ СОЛЕДАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41225596
-
Контактна особа:
Мирошниченко Христина Ігорівна +38 066540324 byh.osvita.soledar@gmail.com
-
Адреса:
84545, Україна, Донецька область, Бахмутський р-н, місто Соледар(пн), ВУЛИЦЯ ПАРКОВА, будинок 3 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "ПРОМТОПРЕСУРС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41513188
-
Контактна особа:
ТОВ "ПРОМТОПРЕСУРС" +380996713393 energo.vostok.antracit@gmail.com
-
Адреса:
85401, Україна, Донецька область, м. Селидове, вул. Карла Маркса, буд 41А
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Номер договору:
221
Дата підписання:
10.09.2021 10:29
Період дії договору:
10.09.2021 10:29 - 31.12.2021 10:29
Сума договору:
114 988.00 UAH без ПДВ
Оплачено:
114 988.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Тверде паливо (Вугілля кам’яне ДГР (ДГ) 0-200)
Кількість
38 тонни
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації