• Відкриті торги
  • КЕП

"Тверде паливо" (вугілля кам’яне ДГР (ДГ) 0-200)

Оголошено тендер

115 000.00 UAH
Номер: 112a87621b014f2aae7e60fa809d4a72
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-08-09-006786-a
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ СОЛЕДАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Замовник: УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ СОЛЕДАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 115 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: "Тверде паливо" (вугілля кам’яне ДГР (ДГ) 0-200)
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливо
КЕКВ: 2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування: 09.08.2021 13:46

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Тверде паливо (Вугілля кам’яне ДГР (ДГ) 0-200)
Код ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливо
Кількість 38 тонни
Період постачання до 31.12.2021

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума115 000.00 UAH