-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
помідори свіжі, огірки свіжі, цибуля перо свіжа, петрушка свіжа, баклажани свіжі
Тендер Prozorro UA-2021-08-04-009360-b
Завершена
37 850.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 189.25 UAH
мін. крок: 0.5% або 189.25 UAH
Номер:
58eaf3bc759d4e8184b56694dbc3b9ea
Внутрішній номер закупівлі:
10976276
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-08-04-009360-b
Замовник:
МИКОЛАЇВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА-ІНТЕРНАТ І-ІІІ СТУПЕНІВ №3 МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
24779790
-
Адреса:
54055, Україна, Миколаївська область, м. Миколаїв, вул. 1 Слобідська, буд. 74
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Сергій Приймак +380937045843 dmitra@mksat.net https://mkint.ucoz.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
37 850.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
189.25 UAH
Період уточнення:
04.08.2021 16:18 - 10.08.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
04.08.2021 16:18 - 20.08.2021 12:00
Аукціон:
25.08.2021 14:10 - 25.08.2021 14:33
Період кваліфікації:
25.08.2021 14:33 - 26.08.2021 13:15
Період завантаження договору:
26.08.2021 13:15 - 15.09.2021 13:15
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
петрушка свіжа
Кількість
30 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
помидори свіжі
Кількість
250 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
огірки свіжі
Кількість
400 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
цибуля перо свіжа
Кількість
150 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
баклажани свіжі
Кількість
400 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ФОП "РУБЦОВА АЛЬОНА ОЛЕГІВНА"
Оскарження: 26.08.2021 13:15 - 06.09.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
3287813604
-
Контактна особа:
Альона Рубцова +380639919364 rubcova0601@ukr.net
-
Адреса:
54034, Україна, Миколаївська область, місто Миколаїв, ВУЛИЦЯ СКОРОХОДОВА, будинок 152А
Оскарження: 26.08.2021 13:15 - 06.09.2021 00:00
Початкова пропозиція
36 950.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
36 950.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
26.08.2021 13:15
Відповіді на вимоги
10
Документи
46
Скарги
0
ТОВ "ГУД СТОР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41503075
-
Контактна особа:
Олена Балашова +380672842347 good-store-2020@ukr.net
-
Адреса:
54052, Україна, Миколаївська область, місто Миколаїв, ПРОВУЛОК МАРІЇ РИБАЛЬЧЕНКО, будинок 44
Початкова пропозиція
37 850.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
37 850.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
19
Скарги
0
Контракти
Номер:
c73b0e3903394fd48964da882b751b36
Ідентифікатор договору:
UA-2021-08-04-009360-b-a1
Постачальник:
ФОП "РУБЦОВА АЛЬОНА ОЛЕГІВНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
3287813604
-
Контактна особа:
Альона Рубцова +380639919364 rubcova0601@ukr.net
-
Адреса:
54034, Україна, Миколаївська область, місто Миколаїв, ВУЛИЦЯ СКОРОХОДОВА, будинок 152А
Номер договору:
85
Сума договору:
14 281.68 UAH без ПДВ
Період дії договору:
07.09.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
07.09.2021 10:16
Статус:
Виконаний