-
Відкриті торги
-
КЕП
помідори свіжі, огірки свіжі, цибуля перо свіжа, петрушка свіжа, баклажани свіжі
Оголошено тендер
37 850.00
UAH
Номер:
c7f62020e2c34ec597fb9063276bb041
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-08-04-009394-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
МИКОЛАЇВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА-ІНТЕРНАТ І-ІІІ СТУПЕНІВ №3 МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
24779790
-
Адреса:
54055, Україна, Миколаївська область, м. Миколаїв, вул. 1 Слобідська, буд. 74
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
МИКОЛАЇВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА-ІНТЕРНАТ І-ІІІ СТУПЕНІВ №3 МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
24779790
-
Адреса:
54055, Україна, Миколаївська область, м. Миколаїв, вул. 1 Слобідська, буд. 74
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
37 850.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
помідори свіжі, огірки свіжі, цибуля перо свіжа, петрушка свіжа, баклажани свіжі
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
04.08.2021 16:12
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
петрушка свіжа
Кількість
30 кілограм
Період постачання
(не задано)
помидори свіжі
Кількість
250 кілограм
Період постачання
(не задано)
огірки свіжі
Кількість
400 кілограм
Період постачання
(не задано)
цибуля перо свіжа
Кількість
150 кілограм
Період постачання
(не задано)
баклажани свіжі
Кількість
400 кілограм
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума37 850.00 UAH