• Відкриті торги
  • КЕП

помідори свіжі, огірки свіжі, цибуля перо свіжа, петрушка свіжа, баклажани свіжі

14 281.68 UAH без ПДВ
Номер: c73b0e3903394fd48964da882b751b36
Ідентифікатор договору: UA-2021-08-04-009360-b-a1
Замовник: МИКОЛАЇВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА-ІНТЕРНАТ І-ІІІ СТУПЕНІВ №3 МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
Постачальник: ФОП "РУБЦОВА АЛЬОНА ОЛЕГІВНА"
Класифікатор ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиАналіз за цим CPV
Номер договору: 85
Дата підписання: 07.09.2021 10:16
Період дії договору: 07.09.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Сума договору: 14 281.68 UAH без ПДВ
Оплачено: 14 281.68 UAH без ПДВ

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
петрушка свіжа
Код ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи
Кількість 0.01 кілограм
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 54055, Україна, Миколаївська область, м. Миколаїв, вул. 1 Слобідська, 74 На карті
помидори свіжі
Код ДК 021:2015: 03221240-0 Помідори
Кількість 135.165 кілограм
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 54055, Україна, Миколаївська область, м. Миколаїв, вул. 1 Слобідська, 74 На карті
огірки свіжі
Код ДК 021:2015: 03221270-9 Огірки
Кількість 105.57 кілограм
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 54055, Україна, Миколаївська область, м. Миколаїв, вул. 1 Слобідська, 74 На карті
цибуля перо свіжа
Код ДК 021:2015: 03221113-1 Цибуля
Кількість 41.24 кілограм
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 54055, Україна, Миколаївська область, м. Миколаїв, вул. 1 Слобідська, 74 На карті
баклажани свіжі
Код ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи
Кількість 105 кілограм
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 54055, Україна, Миколаївська область, м. Миколаїв, вул. 1 Слобідська, 74 На карті

Внесені зміни

    Номер: d56234641c994b89b392580ca424bca9
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: зменшено загальну суму з урахуванням фактичного споживання
    Номер додаткової угоди: 1
    Дата внесення змін до договору: 31.12.2021 17:45
    Статус:
    Опубліковано
pdf
85.pdf
p7s
sign.p7s