-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
вугілля марки "АМ 13-25" або еквівалент
Тендер Prozorro UA-2021-08-03-001841-a
Завершена
550 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 5 500.00 UAH
мін. крок: 1% або 5 500.00 UAH
Номер:
6c525a0393b24694b15e2f895cf07254
Внутрішній номер закупівлі:
10952690
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-08-03-001841-a
Замовник:
ДЕРЖАВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "БІЛОЗЕРСЬКЕ ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНЕ УЧИЛИЩЕ №6"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02548208
-
Адреса:
73489, Україна, Херсонська область, Петровського, 1 Травня, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Мартинюк Галина Миколаївна +380951224405 glavbuhptu6@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
550 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
5 500.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
2 750.00 UAH
Період уточнення:
03.08.2021 14:42 - 10.08.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
03.08.2021 14:42 - 20.08.2021 12:00
Аукціон:
25.08.2021 15:45 - 25.08.2021 16:26
Період кваліфікації:
25.08.2021 16:26 - 16.09.2021 16:40
Період завантаження договору:
16.09.2021 16:40 - 06.10.2021 16:40
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
вугілля марки "АМ 13-25" або еквівалент
Кількість
100 тонни
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
73489, Україна, Херсонська область, м.Херсон, сел. Благовіщенське, вул. 1 Травня,1
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ПП "ЄВРОАЛЬЯНС ЛТД"
Оскарження: 16.09.2021 16:23 - 27.09.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
43686841
-
Контактна особа:
Павленко Олег Миколайович +380661320380 43686841@ukr.net
-
Адреса:
27406, Україна, Кіровоградська область, Знам'янка, вул. Привокзальна 12, кв, 9
Оскарження: 16.09.2021 16:23 - 27.09.2021 00:00
Початкова пропозиція
470 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
447 900.00 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги
12
Документи
14
Скарги
0
ТОВ "ЛЕФОРС"
Оскарження: 16.09.2021 16:40 - 27.09.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
43343100
-
Контактна особа:
Радченко Олександр 380990039946 lefors@ukr.net
-
Адреса:
75600, Україна, Херсонська область, Гола Пристань, ВУЛИЦЯ 1 ТРАВНЯ, будинок 300
Оскарження: 16.09.2021 16:40 - 27.09.2021 00:00
Початкова пропозиція
495 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
447 999.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
16.09.2021 16:40
Відповіді на вимоги
12
Документи
22
Скарги
0
ПП ЕНЕРГОАВЕРС
×
-
Код ЄДРПОУ:
35505698
-
Контактна особа:
Карпов Олександр Анатолійович +380553039003 energoavers@ukr.net
-
Адреса:
75822, Україна, Херсонська область, Мирне, Херсонська область , смт. Мирне вулиця Перекопська 7а.
Початкова пропозиція
520 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
448 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
12
Документи
5
Скарги
0
ТОВ "УКРАЇНСЬКЕ ЕНЕРГЕТИЧНЕ ПІДПРИЄМСТВО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37238960
-
Контактна особа:
Антон Фольварков +380503966909 uep095@ukr.net
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, місто Херсон, ВУЛИЦЯ ЛЕНІНА, будинок 34, К. 14
Початкова пропозиція
505 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
505 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
12
Документи
22
Скарги
0
Приватне підприємство "ВУГЛЕТРЕЙДІНГ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43399970
-
Контактна особа:
Піско Федір 380994621180 coaltrading@meta.ua
-
Адреса:
27406, Україна, Кіровоградська область, Знам'янка, вулиця Віктора Голого, будинок 116А
Початкова пропозиція
550 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
550 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
12
Документи
5
Скарги
0
Контракти
Номер:
4045061eca1f4e48a77ae4fd4e8a7ab9
Ідентифікатор договору:
UA-2021-08-03-001841-a-b2
Постачальник:
ТОВ "ЛЕФОРС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43343100
-
Контактна особа:
Радченко Олександр 380990039946 lefors@ukr.net
-
Адреса:
75600, Україна, Херсонська область, Гола Пристань, ВУЛИЦЯ 1 ТРАВНЯ, будинок 300
Номер договору:
94
Сума договору:
447 999.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
05.10.2021 00:00 - 31.12.2021 23:59
Дата підписання:
05.10.2021 00:00
Статус:
Виконаний