• Відкриті торги
  • КЕП

вугілля марки "АМ 13-25" або еквівалент

447 999.00 UAH без ПДВ
Номер: 4045061eca1f4e48a77ae4fd4e8a7ab9
Ідентифікатор договору: UA-2021-08-03-001841-a-b2
Замовник: ДЕРЖАВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "БІЛОЗЕРСЬКЕ ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНЕ УЧИЛИЩЕ №6"
Постачальник: ТОВ "ЛЕФОРС"
Класифікатор ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Номер договору: 94
Дата підписання: 05.10.2021 00:00
Період дії договору: 05.10.2021 00:00 - 31.12.2021 23:59
Сума договору: 447 999.00 UAH без ПДВ
Оплачено: 447 999.00 UAH без ПДВ

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
вугілля марки "АМ 13-25" або еквівалент
Код ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливо
Кількість 100 тонни
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 73489, Україна, Херсонська область, м.Херсон, сел. Благовіщенське, вул. 1 Травня,1 На карті

Оплати

Платник
Одержувач
Сума
Статус
Док-ти
ДНЗ "Білозерське ПТУ №6"
ТОВ "Лефорс"
Сума 112895.75 UAH
Статус
Оплачений
02.11.2021 11:03
Док-ти 1
ДНЗ "Білозерське ПТУ №6"
ТОВ "Лефорс"
Сума 335103.25 UAH
Статус
Оплачений
15.11.2021 13:51
Док-ти 1