-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
вугілля марки "АМ 13-25" або еквівалент
Тендер Prozorro UA-2021-08-03-001841-a
Завершена
550 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 5 500.00 UAH
мін. крок: 1% або 5 500.00 UAH
Період уточнення:
03.08.2021 14:42 - 10.08.2021 00:00
Відповідь надана
Банківська гарантія
Номер:
a1c5d9e29da9460ca0aefd00ff5c2ef7
Дата опублікування:
06.08.2021 04:07
Опис:
Шановний Замовнику! У ТД наявна вимога щодо банківської гарантії забезпечення тендерної пропозиції.Внесіть відповідну інформацію стосовно забезпечення у електронні поля, тому що дана інформація не відображається на майданчику, а це є порушенням ЗУ "Пропублічні закупівлі".
Відповідь:
Шановні учасники! Відповідна інформація щодо банківської гарантії забезпечення тендерної пропозиції внесена в електронні поля.
Дата відповіді:
09.08.2021 11:07