-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги з розміщення у готелях
Тендер Prozorro UA-2021-07-29-001667-b
Завершена
880 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 400.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 4 400.00 UAH
Номер:
12fc7f02504d41e7bb83e3a268c84496
Внутрішній номер закупівлі:
10899233
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-07-29-001667-b
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "СПОРТИВНИЙ КЛУБ "КРАМАТОРСЬК"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44162618
-
Адреса:
84313, Україна, Донецька область, Краматорськ, вулиця Стуса Василя, буд.66
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Діана Близнюк +380668635256 sckramatorsk@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
55110000-4 Послуги з розміщення у готеляхАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
880 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
4 400.00 UAH
Період уточнення:
29.07.2021 10:14 - 04.08.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
29.07.2021 10:14 - 14.08.2021 00:01
Аукціон:
16.08.2021 14:30 - 16.08.2021 14:51
Період кваліфікації:
16.08.2021 14:51 - 20.08.2021 11:49
Період завантаження договору:
20.08.2021 11:49 - 09.09.2021 11:49
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з розміщення у готелях
Кількість
884 послуга
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
84313, Україна, Донецька область, м. Краматорськ, вулиця Стуса Василя, будинок 66
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "РЕЙКАРЦ ТРЕВЕЛ УКРАЇНА"
Оскарження: 20.08.2021 11:49 - 31.08.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
37332997
-
Контактна особа:
Виталий Гирявец +380672435016 christina.kaguy@reikartz.com
-
Адреса:
04071, Україна, м. Київ, місто Київ, ВУЛИЦЯ ЯРОСЛАВСЬКА, будинок 39-Г, ЛІТ.А
Оскарження: 20.08.2021 11:49 - 31.08.2021 00:00
Початкова пропозиція
879 995.48 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
875 595.48 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
20.08.2021 11:49
Відповіді на вимоги
10
Документи
32
Скарги
0
ФОП "НІКОГОСЯН НІНА АРТАШЕВНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
1873918802
-
Контактна особа:
Нікогосян Ніна +380660675696 adm.comfortparkhotel@gmail.com
-
Адреса:
84302, Україна, Донецька область, місто Краматорськ, ВУЛИЦЯ ШКІЛЬНА, будинок 26
Початкова пропозиція
879 986.64 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
879 986.64 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
15
Скарги
0
Контракти
Номер:
c77c1268e7034892b394b01452964ce4
Ідентифікатор договору:
UA-2021-07-29-001667-b-a1
Постачальник:
ТОВ "РЕЙКАРЦ ТРЕВЕЛ УКРАЇНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37332997
-
Контактна особа:
Виталий Гирявец +380672435016 christina.kaguy@reikartz.com
-
Адреса:
04071, Україна, м. Київ, місто Київ, ВУЛИЦЯ ЯРОСЛАВСЬКА, будинок 39-Г, ЛІТ.А
Номер договору:
07/09
Сума договору:
875 595.48 UAH без ПДВ
Період дії договору:
07.09.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
07.09.2021 14:00
Статус:
Виконаний