-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги з розміщення у готелях
875 595.48
UAH без ПДВ
Номер:
c77c1268e7034892b394b01452964ce4
Ідентифікатор договору:
UA-2021-07-29-001667-b-a1
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "СПОРТИВНИЙ КЛУБ "КРАМАТОРСЬК"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44162618
-
Контактна особа:
Діана Близнюк +380668635256 sckramatorsk@gmail.com
-
Адреса:
84313, Україна, Донецька область, Краматорськ, вулиця Стуса Василя, буд.66
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "РЕЙКАРЦ ТРЕВЕЛ УКРАЇНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37332997
-
Контактна особа:
Виталий Гирявец +380672435016 christina.kaguy@reikartz.com
-
Адреса:
04071, Україна, м. Київ, місто Київ, ВУЛИЦЯ ЯРОСЛАВСЬКА, будинок 39-Г, ЛІТ.А
Класифікатор ДК 021:2015:
55110000-4 Послуги з розміщення у готеляхАналіз за цим CPV
Номер договору:
07/09
Дата підписання:
07.09.2021 14:00
Період дії договору:
07.09.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Сума договору:
875 595.48 UAH без ПДВ
Оплачено:
875 595.48 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з розміщення у готелях
Кількість
884 послуга
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
84313, Україна, Донецька область, м. Краматорськ, вулиця Стуса Василя, будинок 66
На карті