-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги з розміщення у готелях
Оголошено тендер
880 000.00
UAH
Номер:
95a8d3b2794c4d64afcb74c58f6a9249
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-07-29-000816-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "СПОРТИВНИЙ КЛУБ "КРАМАТОРСЬК"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44162618
-
Адреса:
84313, Україна, Донецька область, Краматорськ, вулиця Стуса Василя, буд.66
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "СПОРТИВНИЙ КЛУБ "КРАМАТОРСЬК"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44162618
-
Адреса:
84313, Україна, Донецька область, Краматорськ, вулиця Стуса Василя, буд.66
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
880 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з розміщення у готелях
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
55110000-4 Послуги з розміщення у готелях
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
29.07.2021 09:30
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з розміщення у готелях
Кількість
884 послуга
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума880 000.00 UAH