-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Молоко пастеризоване, молоко незбиране згущене
Тендер Prozorro UA-2021-07-27-006754-b
Завершена
305 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 550.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 550.00 UAH
Номер:
647c0c791d9f403084616cf993b158d3
Внутрішній номер закупівлі:
10872971
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-07-27-006754-b
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ МАР'ЇНСЬКОЇ МІСЬКОЇ ВІЙСЬКОВО-ЦИВІЛЬНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ПОКРОВСЬКОГО РАЙОНУ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43964850
-
Адреса:
85600, Україна, Донецька область, місто Мар'їнка, вул. Заводська, 20
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Ірина Цісарук +380505709768 osvita.vca@ukr.net http://viddilosvitmar.at.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
15510000-6 Молоко та вершкиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
305 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 550.00 UAH
Період уточнення:
27.07.2021 14:13 - 02.08.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
27.07.2021 14:13 - 12.08.2021 12:00
Аукціон:
13.08.2021 15:00 - 13.08.2021 15:21
Період кваліфікації:
13.08.2021 15:21 - 16.08.2021 13:19
Період завантаження договору:
16.08.2021 13:19 - 05.09.2021 13:19
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях15 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Молоко пастеризоване 3,2%
Кількість
9000 літр
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Молоко незбиране згущене 8,5%
Кількість
500 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ТОРГОВИЙ БУДИНОК "МАКСИМУМ"
Оскарження: 16.08.2021 13:19 - 27.08.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
23768657
-
Контактна особа:
Наталія Ключка +380504734454 tbmaksimym@gmail.com
-
Адреса:
85322, Україна, Донецька область, місто Мирноград, М-Н МОЛОДІЖНИЙ, будинок 57
Оскарження: 16.08.2021 13:19 - 27.08.2021 00:00
Початкова пропозиція
290 790.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
290 790.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
16.08.2021 13:19
Відповіді на вимоги
11
Документи
17
Скарги
0
ФОП "РОМАНОВА СВІТЛАНА ВІКТОРІВНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2726914346
-
Контактна особа:
Світлана Романова +380667920796 svitlana_romanova@mail.ua
-
Адреса:
85321, Україна, Донецька область, місто Мирноград, КВ-Л 40, будинок 1, квартира 21
Початкова пропозиція
299 500.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
299 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
11
Документи
7
Скарги
0
Контракти
Номер:
5984fd95b95a4946a83e6d5b1553cae7
Ідентифікатор договору:
UA-2021-07-27-006754-b-a1
Постачальник:
ТОВ "ТОРГОВИЙ БУДИНОК "МАКСИМУМ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
23768657
-
Контактна особа:
Наталія Ключка +380504734454 tbmaksimym@gmail.com
-
Адреса:
85322, Україна, Донецька область, місто Мирноград, М-Н МОЛОДІЖНИЙ, будинок 57
Номер договору:
38
Сума договору:
290 790.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
242 325.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
03.09.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
03.09.2021 11:11
Статус:
Виконаний