-
Відкриті торги
-
КЕП
Молоко пастеризоване, молоко незбиране згущене
Оголошено тендер
305 000.00
UAH
Номер:
53c30aa27c394f0da07a942adcb57af7
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-07-27-006763-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ МАР'ЇНСЬКОЇ МІСЬКОЇ ВІЙСЬКОВО-ЦИВІЛЬНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ПОКРОВСЬКОГО РАЙОНУ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43964850
-
Адреса:
85600, Україна, Донецька область, місто Мар'їнка, вул. Заводська, 20
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ МАР'ЇНСЬКОЇ МІСЬКОЇ ВІЙСЬКОВО-ЦИВІЛЬНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ПОКРОВСЬКОГО РАЙОНУ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43964850
-
Адреса:
85600, Україна, Донецька область, місто Мар'їнка, вул. Заводська, 20
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
305 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Молоко пастеризоване, молоко незбиране згущене
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
15510000-6 Молоко та вершки
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
27.07.2021 14:03
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума305 000.00 UAH