-
Відкриті торги
-
КЕП
Молоко пастеризоване, молоко незбиране згущене
290 790.00
UAH з ПДВ
Номер:
5984fd95b95a4946a83e6d5b1553cae7
Ідентифікатор договору:
UA-2021-07-27-006754-b-a1
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ МАР'ЇНСЬКОЇ МІСЬКОЇ ВІЙСЬКОВО-ЦИВІЛЬНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ПОКРОВСЬКОГО РАЙОНУ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43964850
-
Контактна особа:
Ірина Цісарук +380505709768 osvita.vca@ukr.net http://viddilosvitmar.at.ua
-
Адреса:
85600, Україна, Донецька область, місто Мар'їнка, вул. Заводська, 20
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Постачальник:
ТОВ "ТОРГОВИЙ БУДИНОК "МАКСИМУМ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
23768657
-
Контактна особа:
Наталія Ключка +380504734454 tbmaksimym@gmail.com
-
Адреса:
85322, Україна, Донецька область, місто Мирноград, М-Н МОЛОДІЖНИЙ, будинок 57
Класифікатор ДК 021:2015:
15510000-6 Молоко та вершкиАналіз за цим CPV
Номер договору:
38
Дата підписання:
03.09.2021 11:11
Період дії договору:
03.09.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Сума договору:
290 790.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 48 465.00 UAH)
Оплачено:
116 579.26 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 19 429.87 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Молоко пастеризоване 3,2%
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
9000 літр
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Молоко незбиране згущене 8,5%
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
500 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації