-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Капітальний ремонт шкільного автобуса та автобуса управління освіти
Тендер Prozorro UA-2021-07-23-007701-b
Завершена
500 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 500.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 500.00 UAH
Номер:
24dc9a33aa8f445488d1e05456359a25
Внутрішній номер закупівлі:
10842207
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-07-23-007701-b
Замовник:
Управління освіти, культури та спорту Великобурлуцької селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
42850645
-
Адреса:
62602, Україна, Харківська область, селище міського типу Великий Бурлук, вулиця Центральна, будинок 21
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ларіонова Наталя Олександрівна +380575252325 lar_natalia@ukr.net https://vbrl-osvita.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
500 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 500.00 UAH
Період уточнення:
23.07.2021 15:45 - 29.07.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
23.07.2021 15:45 - 08.08.2021 15:00
Аукціон:
09.08.2021 11:52 - 09.08.2021 12:13
Період кваліфікації:
09.08.2021 12:13 - 12.08.2021 08:57
Період завантаження договору:
12.08.2021 08:57 - 01.09.2021 08:57
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Капітальний ремонт шкільного автобуса та автобуса управління освіти
Кількість
2 послуга
Період постачання
до 30.10.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ТОРГІВЕЛЬНО-СЕРВІСНА КОМПАНІЯ"
Оскарження: 12.08.2021 08:57 - 23.08.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
37091926
-
Контактна особа:
ЄВГЕН БУРЯКІН +380577802668 7806898@ukr.net
-
Адреса:
61068, Україна, Харківська область, місто Харків, ВУЛИЦЯ АКАДЕМІКА ПАВЛОВА, будинок 44
Оскарження: 12.08.2021 08:57 - 23.08.2021 00:00
Початкова пропозиція
450 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
450 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
12.08.2021 08:57
Відповіді на вимоги
10
Документи
14
Скарги
0
ТОВ "ТРАК АВТО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42301507
-
Контактна особа:
Юрий Федоренко +380682692626 0682692626@ukr.net
-
Адреса:
61153, Україна, Харківська область, місто Харків, ПРОСПЕКТ ЮВІЛЕЙНИЙ, будинок 56
Початкова пропозиція
500 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
500 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
6
Скарги
0
Контракти
Номер:
064df40c1baf4892bcfb780dfafa903a
Ідентифікатор договору:
UA-2021-07-23-007701-b-a1
Постачальник:
ТОВ "ТОРГІВЕЛЬНО-СЕРВІСНА КОМПАНІЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37091926
-
Контактна особа:
ЄВГЕН БУРЯКІН +380577802668 7806898@ukr.net
-
Адреса:
61068, Україна, Харківська область, місто Харків, ВУЛИЦЯ АКАДЕМІКА ПАВЛОВА, будинок 44
Номер договору:
261
Сума договору:
416 155.44 UAH з ПДВ
Сума договору:
346 796.20 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2021 00:00 - 31.12.2021 23:59
Дата підписання:
31.08.2021 00:00
Статус:
Виконаний