-
Відкриті торги
-
КЕП
Капітальний ремонт шкільного автобуса та автобуса управління освіти
416 155.44
UAH з ПДВ
Номер:
064df40c1baf4892bcfb780dfafa903a
Ідентифікатор договору:
UA-2021-07-23-007701-b-a1
Замовник:
Управління освіти, культури та спорту Великобурлуцької селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
42850645
-
Контактна особа:
Ларіонова Наталя Олександрівна +380575252325 lar_natalia@ukr.net https://vbrl-osvita.gov.ua/
-
Адреса:
62602, Україна, Харківська область, селище міського типу Великий Бурлук, вулиця Центральна, будинок 21
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "ТОРГІВЕЛЬНО-СЕРВІСНА КОМПАНІЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37091926
-
Контактна особа:
ЄВГЕН БУРЯКІН +380577802668 7806898@ukr.net
-
Адреса:
61068, Україна, Харківська область, місто Харків, ВУЛИЦЯ АКАДЕМІКА ПАВЛОВА, будинок 44
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Номер договору:
261
Дата підписання:
31.08.2021 00:00
Період дії договору:
31.08.2021 00:00 - 31.12.2021 23:59
Сума договору:
416 155.44 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 69 359.24 UAH)
Оплачено:
416 155.44 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 69 359.24 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Капітальний ремонт шкільного автобуса та автобуса управління освіти
Кількість
2 послуга
Період постачання
до 30.10.2021
Внесені зміни
- Продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
15729cf303d049cdb3eaf5664df9f50e
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Опис змін у вкладеному файлі.
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
29.10.2021 00:00
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
a8e33690a0784e918ca954e5edfc0c27
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Опис змін у вкладеному файлі
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
30.12.2021 00:00
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
32fbe1c28e234a78877543d6217e063a
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Опис змін у вкладеному файлі
Номер додаткової угоди:
3
Дата внесення змін до договору:
30.12.2021 00:00
Статус:
Опубліковано