-
Відкриті торги
-
КЕП
Капітальний ремонт шкільного автобуса та автобуса управління освіти
Оголошено тендер
500 000.00
UAH
Номер:
904f8e26438a4fed8af2c33dc8453418
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-07-23-001674-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Управління освіти, культури та спорту Великобурлуцької селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
42850645
-
Адреса:
62602, Україна, Харківська область, селище міського типу Великий Бурлук, вулиця Центральна, будинок 21
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Управління освіти, культури та спорту Великобурлуцької селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
42850645
-
Адреса:
62602, Україна, Харківська область, селище міського типу Великий Бурлук, вулиця Центральна, будинок 21
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
500 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Капітальний ремонт шкільного автобуса та автобуса управління освіти
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
КЕКВ:
3132 Капітальний ремонт інших об’єктів
Дата опублікування:
23.07.2021 14:53
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума500 000.00 UAH