-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
- 1
Будівництво злітно-посадкового майданчику гвинтокрилів у КНП «Клінічна лікарня швидкої медичної допомоги м. Львова» на вул. І. Миколайчука,9» (Код за ДК 021:2015 – 45235000-3 - Будівництво аеродромів, злітно- посадкових і маневрувальних смуг)
Тендер Prozorro UA-2021-07-22-004258-b
Місцезнаходження Замовника: вул. І. Миколайчука, 9, м. Львів, 79059. Категорія Замовника: підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої ст. 2 Закону України "Про публічні закупівлі". Мова якою повинні готуватися тендерні пропозиції - українська
Завершена
19 571 228.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 97 856.14 UAH
мін. крок: 0.5% або 97 856.14 UAH
Номер:
4b6e96662ef74fbdbfe3cce62cf005c2
Внутрішній номер закупівлі:
10818321
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-07-22-004258-b
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Клінічна лікарня швидкої медичної допомоги м.Львова"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01996639
-
Адреса:
79059, Україна, Львівська область, Львів, вул. І. Миколайчука, буд. 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Федорович Людмила Михайлівна +380663046888 emergencyhospital_zakupky_lviv@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45235000-3 Будівництво аеродромів, злітно-посадкових і маневрувальних смугАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
19 571 228.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
97 856.14 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
95 000.00 UAH
Період уточнення:
22.07.2021 12:48 - 29.07.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
22.07.2021 12:48 - 08.08.2021 13:00
Аукціон:
09.08.2021 14:37 - 09.08.2021 15:10
Період кваліфікації:
09.08.2021 15:10 - 08.11.2021 12:36
Період завантаження договору:
08.11.2021 12:36 - 28.11.2021 12:36
Умови оплати:
виконання робіт - 100%
- Подіявиконання робіт
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Будівництво злітно-посадкового майданчику гвинтокрилів у КНП «Клінічна лікарня швидкої медичної допомоги м. Львова» на вул. І. Миколайчука,9» (Код за ДК 021:2015 – 45235000-3 - Будівництво аеродромів, злітно- посадкових і маневрувальних смуг)
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 30.06.2022
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ПП "РОМБ +"
Оскарження: 08.10.2021 16:22 - 19.10.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
40395340
-
Контактна особа:
Ігор Лешкович +380687920465,+380687920465 romancha7989@gmail.com
-
Адреса:
79069, Україна, Львівська область, місто Львів, ВУЛИЦЯ ШЕВЧЕНКА, будинок 317
Оскарження: 08.10.2021 16:22 - 19.10.2021 00:00
Початкова пропозиція
18 352 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
18 352 000.00 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги
11
Документи
142
Скарги
1
Товариство з обмеженою відповідальністю "Тернопільське управління механізації"
Оскарження: 11.10.2021 17:08 - 22.10.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
43144514
-
Контактна особа:
Джуган Наталія 380678202222 tov_tum@ukr.net
-
Адреса:
47660, Україна, Тернопільська область, село Великий Ходачків, Козівський район, вулиця Бережанська будинок 10А
Оскарження: 11.10.2021 17:08 - 22.10.2021 00:00
Початкова пропозиція
19 473 825.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
19 473 825.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
11.10.2021 17:08
Відповіді на вимоги
11
Документи
24
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ІНТЕГРАЛ СІСТЕМС"
Оскарження: 08.11.2021 12:36 - 19.11.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
37851081
-
Контактна особа:
Пшець Олена Леонідівна 380509206884 INSIS@UKR.NET http://www.insystem.com.ua
-
Адреса:
Україна, 08700, Київська обл., місто Обухів, ВУЛИЦЯ В.ЧАПЛІНСЬКОГО, будинок 11
Оскарження: 08.11.2021 12:36 - 19.11.2021 00:00
Початкова пропозиція
19 544 760.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
19 544 760.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
08.11.2021 12:36
Відповіді на вимоги
11
Документи
26
Скарги
0
ТОВ ЗАХІДБУДПРОЕКТ
×
-
Код ЄДРПОУ:
35630286
-
Контактна особа:
Кузьма Станіслав Михайлович +380322251050 040575@ukr.net
-
Адреса:
81127, Україна, Львівська область, Пустомити, Підбірці Львівська 156
Початкова пропозиція
19 560 421.20 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
19 560 421.20 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
11
Документи
60
Скарги
0
Контракти
Номер:
37d6c96dff5c406f859a78d741c110ca
Ідентифікатор договору:
UA-2021-07-22-004258-b-c2
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ІНТЕГРАЛ СІСТЕМС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37851081
-
Контактна особа:
Пшець Олена Леонідівна 380509206884 INSIS@UKR.NET http://www.insystem.com.ua
-
Адреса:
Україна, 08700, Київська обл., місто Обухів, ВУЛИЦЯ В.ЧАПЛІНСЬКОГО, будинок 11
Номер договору:
426
Сума договору:
19 544 760.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
16 287 300.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Будівництво злітно-посадкового майданчику гвинтокрилів у КНП «Клінічна лікарня швидкої медичної допомоги м. Львова» на вул. І. Миколайчука,9» (Код за ДК 021:2015 – 45235000-3 - Будівництво аеродромів, злітно- посадкових і маневрувальних смуг): 19 544 760.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
23.11.2021 00:00 - 29.12.2023 23:59
Дата підписання:
23.11.2021 00:00
Статус:
Виконаний