• Відкриті торги
  • КЕП

Будівництво злітно-посадкового майданчику гвинтокрилів у КНП «Клінічна лікарня швидкої медичної допомоги м. Львова» на вул. І. Миколайчука,9» (Код за ДК 021:2015 – 45235000-3 - Будівництво аеродромів, злітно- посадкових і маневрувальних смуг)

19 544 760.00 UAH з ПДВ
Номер: 37d6c96dff5c406f859a78d741c110ca
Ідентифікатор договору: UA-2021-07-22-004258-b-c2
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Клінічна лікарня швидкої медичної допомоги м.Львова"
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ІНТЕГРАЛ СІСТЕМС"
Класифікатор ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Ціни за одиницю: Будівництво злітно-посадкового майданчику гвинтокрилів у КНП «Клінічна лікарня швидкої медичної допомоги м. Львова» на вул. І. Миколайчука,9» (Код за ДК 021:2015 – 45235000-3 - Будівництво аеродромів, злітно- посадкових і маневрувальних смуг): 19 544 760.00000 UAH з ПДВ
Номер договору: 426
Дата підписання: 23.11.2021 00:00
Період дії договору: 23.11.2021 00:00 - 29.12.2023 23:59
Сума договору: 19 544 760.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 3 257 460.00 UAH)
Оплачено: 2 038 391.39 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 339 731.90 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Будівництво злітно-посадкового майданчику гвинтокрилів у КНП «Клінічна лікарня швидкої медичної допомоги м. Львова» на вул. І. Миколайчука,9» (Код за ДК 021:2015 – 45235000-3 - Будівництво аеродромів, злітно- посадкових і маневрувальних смуг)
Код ДК 021:2015: 45235000-3 Будівництво аеродромів, злітно-посадкових і маневрувальних смуг
Кількість 1 роб
Період постачання до 30.06.2022
Місце постачання 79059, Україна, Львівська область, Львів, вул. Миколайчука, 9 На карті

Внесені зміни

    Номер: 355163b7d80f445680155d06f6b04b24
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження
    Номер додаткової угоди: 1
    Дата внесення змін до договору: 29.06.2022 00:00
    Статус:
    Опубліковано
PDF
Додаткова угода 1 до 426.PDF
    Номер: 6a927a120e464200a98a273304ef02b8
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження
    Номер додаткової угоди: 4
    Дата внесення змін до договору: 29.09.2022 00:00
    Статус:
    Опубліковано
PDF
Додаткова до 426 на продовження терміну.PDF
    Номер: b5e40f24f53148b1a9660de47646c087
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг
    Номер додаткової угоди: 5
    Дата внесення змін до договору: 30.12.2022 00:00
    Статус:
    Опубліковано
PDF
Службова _.PDF
PDF
Додаткова угода до 426.PDF