-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку
Тендер Prozorro UA-2021-07-21-003919-c
Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку за ДК 021:2015-30120000-6 (багатофункціональний пристрій формату А-4) Тендерні пропозиція готуються українською мовою (детальніше в тендерній документації)
Завершена
848 978.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 8 489.78 UAH
мін. крок: 1% або 8 489.78 UAH
Номер:
3eca581750b0435894ad9eb0ff6a88d5
Внутрішній номер закупівлі:
10806573
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-07-21-003919-c
Замовник:
ПІВДЕННО-ЗАХІДНЕ МІЖРЕГІОНАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ (М.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК)
×
-
Код ЄДРПОУ:
43316386
-
Адреса:
76018, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, вулиця Грюнвальдська, будинок 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Розметанюк Наталія 380974888625 info@if.minjust.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друкуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
848 978.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
8 489.78 UAH
Період уточнення:
21.07.2021 15:51 - 27.07.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
21.07.2021 15:51 - 06.08.2021 10:00
Аукціон:
09.08.2021 14:31 - 09.08.2021 15:04
Період кваліфікації:
09.08.2021 15:04 - 11.08.2021 16:53
Період завантаження договору:
11.08.2021 16:53 - 31.08.2021 16:53
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписРозрахунки проводяться шляхом перерахування Замовником коштів на розрахунковий рахунок Учасника протягом 15 (п’ятнадцяти) банківських днів після отримання Товару на підставі видаткових накладних та рахунків-фактур. Рахунок та видаткова накладна додається Замовнику на поставлену партію Товару в день поставки товару відповідно.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях15 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Багатофункціональний пристрій формату А-4
Кількість
63 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "АСАНАРА"
Оскарження: 11.08.2021 16:47 - 22.08.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
44319152
-
Контактна особа:
Діана Журавльова +380989007220 tender@asanara.com.ua
-
Адреса:
09701, Україна, Київська область, Богуславський р-н, місто Богуслав, вул.Чумацький шлях, будинок 8
Оскарження: 11.08.2021 16:47 - 22.08.2021 00:00
Початкова пропозиція
760 129.65 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
751 639.87 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
11.08.2021 16:47
Відповіді на вимоги
10
Документи
26
Скарги
0
ТОВ "КОРВЕТ"
Оскарження: 11.08.2021 16:53 - 22.08.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
21337459
-
Контактна особа:
Маргарита Шевченко +380957857313 m.shevchenko@ofis-centr.ua
-
Адреса:
29013, Україна, Хмельницька область, місто Хмельницький, ВУЛИЦЯ ПОДІЛЬСЬКА, будинок 93
Оскарження: 11.08.2021 16:53 - 22.08.2021 00:00
Початкова пропозиція
807 256.80 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
758 850.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
11.08.2021 16:53
Відповіді на вимоги
10
Документи
84
Скарги
1
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БІ2СІ ЕЛЕКТРОНІКС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43509985
-
Контактна особа:
Волошинов Роман 380933566958 romanprozorro@gmail.com
-
Адреса:
69059, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, ВУЛИЦЯ ОЛЕКСАНДРА ГОВОРУХИ, будинок 20, квартира 28
Початкова пропозиція
784 879.20 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
784 879.20 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
4
Скарги
0
ТОВ "ДІАВЕСТЕНД КОМПЛЕКСНІ РІШЕННЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30256061
-
Контактна особа:
Юрій Сьомкін +380675048383 sales@diawest.com
-
Адреса:
08130, Україна, Київська область, Києво-Святошинський район, село Петропавлівська Борщагівка, ВУЛИЦЯ АВІАТОРІВ, будинок 62
Початкова пропозиція
824 040.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
824 040.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
18
Скарги
0
Контракти
Номер:
4bf233ed74c44893adee7c6d795d7d28
Ідентифікатор договору:
UA-2021-07-21-003919-c-c1
Постачальник:
ТОВ "КОРВЕТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
21337459
-
Контактна особа:
Маргарита Шевченко +380957857313 m.shevchenko@ofis-centr.ua
-
Адреса:
29013, Україна, Хмельницька область, місто Хмельницький, ВУЛИЦЯ ПОДІЛЬСЬКА, будинок 93
Номер договору:
№337
Сума договору:
758 850.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
632 375.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
до 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
25.08.2021 10:00
Статус:
Виконаний