-
Відкриті торги
-
КЕП
Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку
Учасник зобов'язується у 2021 році поставити Замовникові Товар згідно коду ДК 021:2015-30120000-6 (багатофункціональний пристрій формату А-4) (далі за текстом – Товар), згідно Специфікації, що додається до цього Договору про закупівлю і є його невід'ємною частиною (Додаток 1 до Договору), а Замовник зобов'язується прийняти цей Товар та здійснити оплату.
758 850.00
UAH з ПДВ
Номер:
4bf233ed74c44893adee7c6d795d7d28
Ідентифікатор договору:
UA-2021-07-21-003919-c-c1
Замовник:
ПІВДЕННО-ЗАХІДНЕ МІЖРЕГІОНАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ (М.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК)
×
-
Код ЄДРПОУ:
43316386
-
Контактна особа:
Розметанюк Наталія 380974888625 info@if.minjust.gov.ua
-
Адреса:
76018, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, вулиця Грюнвальдська, будинок 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "КОРВЕТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
21337459
-
Контактна особа:
Маргарита Шевченко +380957857313 m.shevchenko@ofis-centr.ua
-
Адреса:
29013, Україна, Хмельницька область, місто Хмельницький, ВУЛИЦЯ ПОДІЛЬСЬКА, будинок 93
Класифікатор ДК 021:2015:
30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друкуАналіз за цим CPV
Опис:
Учасник зобов'язується у 2021 році поставити Замовникові Товар згідно коду ДК 021:2015-30120000-6 (багатофункціональний пристрій формату А-4) (далі за текстом – Товар), згідно Специфікації, що додається до цього Договору про закупівлю і є його невід'ємною частиною (Додаток 1 до Договору), а Замовник зобов'язується прийняти цей Товар та здійснити оплату.
Номер договору:
№337
Дата підписання:
25.08.2021 10:00
Період дії договору:
до 31.12.2021 00:00
Сума договору:
758 850.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 126 475.00 UAH)
Оплачено:
758 850.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 126 475.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Багатофункціональний пристрій формату А-4
Кількість
63 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації