-
Відкриті торги
-
КЕП
Багатофункціональний пристрій Формату А-4
Оголошено тендер
848 978.00
UAH
Номер:
a1260c82929b41659e0a00dd95cc4163
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-07-20-006169-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Південно-Західне міжрегіональне управління Міністерства юстиції (м. Івано-Франківськ)
×
-
Код ЄДРПОУ:
43316386
-
Адреса:
76018, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, Грюнвальдська, 11
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
ПІВДЕННО-ЗАХІДНЕ МІЖРЕГІОНАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ (М.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК)
×
-
Код ЄДРПОУ:
43316386
-
Адреса:
76018, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, вулиця Грюнвальдська, будинок 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
848 978.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Багатофункціональний пристрій Формату А-4
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
20.07.2021 13:18
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписЗагальний фонд; Спеціальний фонд
Сума848 978.00 UAH