• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

ДК 021:2015 - 09132000-3 - Бензин. ДК 021:2015 – 09134200-9 Дизельне паливо.

Завершена

340 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 3 400.00 UAH
Номер: 2ec55d324b3548fc9c06192566932a4e
Внутрішній номер закупівлі: 10789643
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-07-20-004200-c   
Замовник: Інститут проблем безпеки атомних електростанцій НАНУ
Контактна особа: Жураховська Тетяна Іванівна 380679864812 tata070575@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09132000-3 БензинАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 340 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 3 400.00 UAH
Період уточнення: 20.07.2021 16:20 - 02.08.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 20.07.2021 16:20 - 12.08.2021 00:00
Аукціон: 12.08.2021 11:15 - 12.08.2021 11:36
Період кваліфікації: 12.08.2021 11:36 - 16.08.2021 17:59
Період завантаження договору: 16.08.2021 17:59 - 05.09.2021 17:59
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Бензин
Код ДК 021:2015: 09132000-3 Бензин
Кількість 6400 літр
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 07270, Україна, Київська область, Чорнобиль, Кірова 36 а На карті
Дизельне паливо
Код ДК 021:2015: 09134200-9 Дизельне паливо
Кількість 4800 літр
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 07270, Україна, Київська область, Чорнобиль, Кірова 36 а На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МОТТО КОНТРАКТ"

Оскарження: 16.08.2021 17:59 - 27.08.2021 00:00
Початкова пропозиція 300 954.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
290 022.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
16.08.2021 17:59
Відповіді на вимоги 10
Документи 103
Скарги 0
ТОВ "ТОРГІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ - НАФТОКОМЕРЦ"
Початкова пропозиція 305 220.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
293 772.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги 10
Документи 53
Скарги 0

Контракти

Номер: 26e624b7299e4a82a252b187a9526ea4
Ідентифікатор договору: UA-2021-07-20-004200-c-a1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МОТТО КОНТРАКТ"
Номер договору: МС/Т-000208
Сума договору: 289 896.60 UAH з ПДВ
Сума договору: 241 580.50 UAH без ПДВ
Період дії договору: до 31.12.2021 00:00
Дата підписання: 30.08.2021 15:00
Статус:
Виконаний
pdf
ДОГОВІР БЕНЗИН МОТТО КОНТРАКТ.pdf
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s