-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015 - 09132000-3 - Бензин. ДК 021:2015 – 09134200-9 Дизельне паливо.
289 896.60
UAH з ПДВ
Номер:
26e624b7299e4a82a252b187a9526ea4
Ідентифікатор договору:
UA-2021-07-20-004200-c-a1
Замовник:
Інститут проблем безпеки атомних електростанцій НАНУ
×
-
Код ЄДРПОУ:
13723792
-
Контактна особа:
Жураховська Тетяна Іванівна 380679864812 tata070575@ukr.net
-
Адреса:
07270, Україна, Київська область, Чорнобиль, Кірова 36а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МОТТО КОНТРАКТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42534649
-
Контактна особа:
Алла Комарова 380738878849 komarova.manager@gmail.com
-
Адреса:
07301, Україна, Київська область, Вишгород, 07301, Київська обл., Вишгородський р-н, місто Вишгород, "Карат" промисловий майданчик(пн), будинок 5-а, офіс 904-1
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Номер договору:
МС/Т-000208
Дата підписання:
30.08.2021 15:00
Період дії договору:
до 31.12.2021 00:00
Сума договору:
289 896.60 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 48 316.10 UAH)
Оплачено:
289 896.60 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 48 316.10 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Бензин
Кількість
6050 літр
Період постачання
до 31.12.2021
Дизельне паливо
Кількість
4490 літр
Період постачання
до 31.12.2021
Внесені зміни
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
a1f427d55eed4e2abf95f04e5a129d41
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зменшення обсягів закупівлі; зміна ціни за одиницю
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
03.11.2021 00:00
Статус:
Опубліковано