• Відкриті торги
  • КЕП

Бензин

Оголошено тендер

400 000.00 UAH
Номер: 0dbde16d511c4b0498fe5f8468907066
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-07-20-010512-b
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Інститут проблем безпеки атомних електростанцій НАНУ
Замовник: Інститут проблем безпеки атомних електростанцій НАНУ
Очікувана вартість: 400 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Бензин
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Січень 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 09132000-3 Бензин
Дата опублікування: 20.07.2021 16:03

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума400 000.00 UAH