-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги, пов’язані з друком
Тендер Prozorro UA-2021-07-20-001976-a
Завершена
405 560.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 028.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 028.00 UAH
Номер:
c99a3ecff1f5429daebfdcf2dd832ccc
Внутрішній номер закупівлі:
10787185
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-07-20-001976-a
Замовник:
ДП Український науково-дослідний і навчальний центр проблем стандартизації, сертифікації та якості"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32595752
-
Адреса:
03115, Україна, м. Київ, Київ, 03115 м.Київ, вул.Святошинська,2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Гіптенко Ольга Миколаївна +380444523396 giptenko2903@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
79820000-8 Послуги, пов’язані з друкомАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
405 560.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 028.00 UAH
Період уточнення:
20.07.2021 15:20 - 26.07.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
20.07.2021 15:20 - 05.08.2021 15:25
Аукціон:
06.08.2021 11:44 - 06.08.2021 12:17
Період кваліфікації:
06.08.2021 12:17 - 11.08.2021 16:48
Період завантаження договору:
11.08.2021 16:48 - 31.08.2021 16:48
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги, пов’язані з друком
Кількість
5000 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
Початкова пропозиція
193 200.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
193 200.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
11.08.2021 16:48
Відповіді на вимоги
10
Документи
21
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "505"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37520629
-
Контактна особа:
Олексій Євенок +380731012233 tendertov505@gmail.com
-
Адреса:
10008, Україна, Житомирська область, місто Житомир, ВУЛ. ШЕЛУШКОВА, будинок 8-А, квартира 5
Початкова пропозиція
315 050.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
315 050.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
10
Скарги
0
ТОВ ""ВИДАВНИЦТВО "ФОРТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
14073132
-
Контактна особа:
Сусла Ганна Анатоліївна 380638440794 SUSLA@FORT.KHARKIV.COM http://www.fort.kharkiv.com/
-
Адреса:
61072, Україна, Харківська область, Харків, пр. Науки, 58, к.505
Початкова пропозиція
404 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
404 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
15
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАЦІОНАЛЬНИЙ АТЕСТАЦІЙНО - НАВЧАЛЬНИЙ ЦЕНТР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41811893
-
Контактна особа:
Галінський Олександр 380501310825 TOPCHIEV.ILLIA@GMAIL.COM
-
Адреса:
01001 , Україна, Київська область, Київ, 01001, м.Київ, ВУЛИЦЯ БОРИСА ГРІНЧЕНКА, будинок 7
Початкова пропозиція
405 500.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
405 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
15
Скарги
0
Контракти
Номер:
a4c2c6cbb4ae418bb89ae344461a2b9d
Ідентифікатор договору:
UA-2021-07-20-001976-a-b1
Постачальник:
КП "ЖККГВ "Полісся" ЖОР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
13545505
-
Контактна особа:
Микола Фещук +380961027107 polis333@ukr.net
-
Адреса:
10008, Україна, Житомирська область, місто Житомир, вулиця Шевченка, будинок 18А
Номер договору:
98/1.5
Сума договору:
193 200.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
161 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
25.08.2021 00:00 - 31.12.2021 23:59
Дата підписання:
25.08.2021 00:00
Статус:
Виконаний