-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги, пов’язані з друком
Оголошено тендер
405 560.00
UAH
Номер:
9da8e14222ec4e0ca3b9bcd8404b422f
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-07-20-001626-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
ДП Український науково-дослідний і навчальний центр проблем стандартизації, сертифікації та якості"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32595752
-
Адреса:
03115, Україна, м. Київ, Київ, 03115 м.Київ, вул.Святошинська,2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ДП Український науково-дослідний і навчальний центр проблем стандартизації, сертифікації та якості"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32595752
-
Адреса:
03115, Україна, м. Київ, Київ, 03115 м.Київ, вул.Святошинська,2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
405 560.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги, пов’язані з друком
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
79820000-8 Послуги, пов’язані з друком
Дата опублікування:
20.07.2021 14:23
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума405 560.00 UAH