-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги, пов’язані з друком
193 200.00
UAH з ПДВ
Номер:
a4c2c6cbb4ae418bb89ae344461a2b9d
Ідентифікатор договору:
UA-2021-07-20-001976-a-b1
Замовник:
ДП Український науково-дослідний і навчальний центр проблем стандартизації, сертифікації та якості"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32595752
-
Контактна особа:
Гіптенко Ольга Миколаївна +380444523396 giptenko2903@gmail.com
-
Адреса:
03115, Україна, м. Київ, Київ, 03115 м.Київ, вул.Святошинська,2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
КП "ЖККГВ "Полісся" ЖОР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
13545505
-
Контактна особа:
Микола Фещук +380961027107 polis333@ukr.net
-
Адреса:
10008, Україна, Житомирська область, місто Житомир, вулиця Шевченка, будинок 18А
Класифікатор ДК 021:2015:
79820000-8 Послуги, пов’язані з друкомАналіз за цим CPV
Номер договору:
98/1.5
Дата підписання:
25.08.2021 00:00
Період дії договору:
25.08.2021 00:00 - 31.12.2021 23:59
Сума договору:
193 200.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 32 200.00 UAH)
Оплачено:
60 429.87 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 10 071.64 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги, пов’язані з друком
Кількість
5000 штуки
Період постачання
до 31.12.2021