-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Автоматичний біохімічний аналізатор
Тендер Prozorro UA-2021-07-15-007918-b
Завершена
539 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 5 390.00 UAH
мін. крок: 1% або 5 390.00 UAH
Номер:
ac1e276b2f7d433dba7788fd8ceb3c76
Внутрішній номер закупівлі:
10737318
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-07-15-007918-b
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство Львівської обласної ради "Львівський обласний шкірно-венерологічний диспансер"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01996800
-
Адреса:
79013, Україна, Львівська область, Львів, Коновальця,1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Вісьтак Ярослав Володимирович +380322385643 oblven-dysp@meta.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
38430000-8 Детектори та аналізаториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
539 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
5 390.00 UAH
Період уточнення:
15.07.2021 15:56 - 21.07.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
15.07.2021 15:56 - 31.07.2021 16:01
Аукціон:
02.08.2021 14:38 - 02.08.2021 14:59
Період кваліфікації:
02.08.2021 14:59 - 02.08.2021 16:03
Період завантаження договору:
02.08.2021 16:03 - 22.08.2021 16:03
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях15 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Автоматичний біохімічний аналізатор
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ФОП "ФЕДОРИШИН ПАВЛО РОМАНОВИЧ"
Оскарження: 02.08.2021 16:03 - 13.08.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
3587108794
-
Контактна особа:
Павло Федоришин +380956603009 fedorisinpavlo@gmail.com
-
Адреса:
79013, Україна, Львівська область, місто Львів, ВУЛИЦЯ БРЮЛЛОВА, будинок 6, квартира 2
Оскарження: 02.08.2021 16:03 - 13.08.2021 00:00
Початкова пропозиція
537 624.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
537 624.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.08.2021 16:03
Відповіді на вимоги
10
Документи
35
Скарги
0
ФОП "ЦЬОМКО ІГОР ВОЛОДИМИРОВИЧ "
×
-
Код ЄДРПОУ:
3491110111
-
Контактна особа:
Ігор Цьомко +380969047459 itsomko@gmail.com
-
Адреса:
76018, Україна, Івано-Франківська область, місто Івано-Франківськ, ВУЛИЦЯ ПИЛИПА ОРЛИКА, будинок 11, квартира 43
Початкова пропозиція
538 235.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
538 235.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
27
Скарги
0
Контракти
Номер:
94e80d8890d64ee38af713b9a68db4bf
Ідентифікатор договору:
UA-2021-07-15-007918-b-b1
Постачальник:
ФОП "ФЕДОРИШИН ПАВЛО РОМАНОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
3587108794
-
Контактна особа:
Павло Федоришин +380956603009 fedorisinpavlo@gmail.com
-
Адреса:
79013, Україна, Львівська область, місто Львів, ВУЛИЦЯ БРЮЛЛОВА, будинок 6, квартира 2
Номер договору:
13/08/21
Сума договору:
537 624.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
13.08.2021 00:00 - 31.12.2021 23:59
Дата підписання:
13.08.2021 00:00
Статус:
Виконаний