• Відкриті торги
  • КЕП

Автоматичний біохімічний аналізатор

Оголошено тендер

539 000.00 UAH
Номер: a5542746bd6b4fa3bd8ed7ace6fbc8ec
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-07-15-002464-a
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Комунальне некомерційне підприємство Львівської обласної ради "Львівський обласний шкірно-венерологічний диспансер"
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство Львівської обласної ради "Львівський обласний шкірно-венерологічний диспансер"
Очікувана вартість: 539 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Автоматичний біохімічний аналізатор
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 38430000-8 Детектори та аналізатори
Дата опублікування: 15.07.2021 15:44

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Автоматичний біохімічний аналізатор
Код ДК 021:2015: 38430000-8 Детектори та аналізатори
Кількість 1 штуки
Період постачання до 31.12.2021

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума539 000.00 UAH