-
Відкриті торги
-
КЕП
Автоматичний біохімічний аналізатор
537 624.00
UAH без ПДВ
Номер:
94e80d8890d64ee38af713b9a68db4bf
Ідентифікатор договору:
UA-2021-07-15-007918-b-b1
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство Львівської обласної ради "Львівський обласний шкірно-венерологічний диспансер"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01996800
-
Контактна особа:
Вісьтак Ярослав Володимирович +380322385643 oblven-dysp@meta.ua
-
Адреса:
79013, Україна, Львівська область, Львів, Коновальця,1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ФОП "ФЕДОРИШИН ПАВЛО РОМАНОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
3587108794
-
Контактна особа:
Павло Федоришин +380956603009 fedorisinpavlo@gmail.com
-
Адреса:
79013, Україна, Львівська область, місто Львів, ВУЛИЦЯ БРЮЛЛОВА, будинок 6, квартира 2
Класифікатор ДК 021:2015:
38430000-8 Детектори та аналізаториАналіз за цим CPV
Номер договору:
13/08/21
Дата підписання:
13.08.2021 00:00
Період дії договору:
13.08.2021 00:00 - 31.12.2021 23:59
Сума договору:
537 624.00 UAH без ПДВ
Оплачено:
537 624.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Автоматичний біохімічний аналізатор
×
-
Країна виробництва:
IT Італійська Республіка
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2021