-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
(34310000-3) - Двигуни та їх частини
Тендер Prozorro UA-2021-07-15-007222-b
Завершена
115 200.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 576.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 576.00 UAH
Номер:
3b39b13cc61b40f8ad741d769b9ee7c2
Внутрішній номер закупівлі:
10736120
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-07-15-007222-b
Замовник:
22 військова майстерня
×
-
Код ЄДРПОУ:
26605404
-
Адреса:
57500, Україна, Миколаївська область, м. Очаків,, військовий порт
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Сергій Матикін +380972456219 22vm@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
34310000-3 Двигуни та їх частиниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
115 200.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
576.00 UAH
Період уточнення:
15.07.2021 15:27 - 21.07.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
15.07.2021 15:27 - 31.07.2021 15:06
Аукціон:
02.08.2021 11:02 - 02.08.2021 11:23
Період кваліфікації:
02.08.2021 11:23 - 03.08.2021 09:32
Період завантаження договору:
03.08.2021 09:32 - 23.08.2021 09:32
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Блок циліндрів до двигуа 4Ч8,5/11
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 10.11.2021
Картер верхній алюміневий до двигуна 3Д12
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 10.11.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ФОП "ФЕДОРОВ ОЛЕКСІЙ ОЛЕКСІЙОВИЧ"
Оскарження: 03.08.2021 09:32 - 14.08.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2800824919
-
Контактна особа:
Федоров Олексій +380675531013 fedorov.alexey76@gmail.com
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, місто Херсон, ВУЛИЦЯ 49 ГВАРДІЙСЬКОЇ ДИВІЗІЇ, будинок 18, корпус 2, квартира 140
Оскарження: 03.08.2021 09:32 - 14.08.2021 00:00
Початкова пропозиція
92 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
92 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.08.2021 09:32
Відповіді на вимоги
11
Документи
20
Скарги
0
ФОП "ЗАМИРИКІТ СТЕПАН СЕРГІЙОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
3331718136
-
Контактна особа:
Степан Замырыкит +380683497008 engelsa67@ukr.net
-
Адреса:
57500, Україна, Миколаївська область, місто Очаків, ВУЛИЦЯ СВЕРДЛОВА будинок 123
Початкова пропозиція
98 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
98 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
11
Документи
7
Скарги
0
Контракти
Номер:
f78e3a376b1e4cafb6d0730038acfd15
Ідентифікатор договору:
UA-2021-07-15-007222-b-b1
Постачальник:
ФОП "ФЕДОРОВ ОЛЕКСІЙ ОЛЕКСІЙОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2800824919
-
Контактна особа:
Федоров Олексій +380675531013 fedorov.alexey76@gmail.com
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, місто Херсон, ВУЛИЦЯ 49 ГВАРДІЙСЬКОЇ ДИВІЗІЇ, будинок 18, корпус 2, квартира 140
Номер договору:
38
Сума договору:
92 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
16.08.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
16.08.2021 12:44
Статус:
Виконаний