-
Відкриті торги
-
КЕП
(34310000-3) - Двигуни та їх частини
Оголошено тендер
115 200.00
UAH
Номер:
fd4fdd0f6cf9496eb533df36e33e9345
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-07-15-006689-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
22 військова майстерня
×
-
Код ЄДРПОУ:
26605404
-
Адреса:
57500, Україна, Миколаївська область, м. Очаків,, військовий порт
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
22 військова майстерня
×
-
Код ЄДРПОУ:
26605404
-
Адреса:
57500, Україна, Миколаївська область, м. Очаків,, військовий порт
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
115 200.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
(34310000-3) - Двигуни та їх частини
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
34310000-3 Двигуни та їх частини
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
15.07.2021 15:03
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума115 200.00 UAH