-
Відкриті торги
-
КЕП
(34310000-3) - Двигуни та їх частини
92 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
f78e3a376b1e4cafb6d0730038acfd15
Ідентифікатор договору:
UA-2021-07-15-007222-b-b1
Замовник:
22 військова майстерня
×
-
Код ЄДРПОУ:
26605404
-
Контактна особа:
Сергій Матикін +380972456219 22vm@ukr.net
-
Адреса:
57500, Україна, Миколаївська область, м. Очаків,, військовий порт
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ФОП "ФЕДОРОВ ОЛЕКСІЙ ОЛЕКСІЙОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2800824919
-
Контактна особа:
Федоров Олексій +380675531013 fedorov.alexey76@gmail.com
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, місто Херсон, ВУЛИЦЯ 49 ГВАРДІЙСЬКОЇ ДИВІЗІЇ, будинок 18, корпус 2, квартира 140
Класифікатор ДК 021:2015:
34310000-3 Двигуни та їх частиниАналіз за цим CPV
Номер договору:
38
Дата підписання:
16.08.2021 12:44
Період дії договору:
16.08.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Сума договору:
92 000.00 UAH без ПДВ
Оплачено:
92 000.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Блок циліндрів до двигуа 4Ч8,5/11
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 10.11.2021
Картер верхній алюміневий до двигуна 3Д12
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 10.11.2021