-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Поточний ремонт покриття проїздів на кладовищі Раково в м. Хмельницькому ДК 021:2015: 45233000-9 Будівництво, влаштування фундаментів та покриття шосе, доріг
Тендер Prozorro UA-2021-07-15-000831-b
Завершена
973 887.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 869.44 UAH
мін. крок: 0.5% або 4 869.44 UAH
Номер:
6456303730174a8a9cafef9d82b2b9d2
Внутрішній номер закупівлі:
10724379
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-07-15-000831-b
Замовник:
СКП "Хмельницька міська ритуальна служба"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05524653
-
Адреса:
29008, Україна, Хмельницька область, Хмельницький, вул. Толстого 5-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Мещишин Роман Васильович +380382652161 bto38038654189@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45233000-9 Будівництво, влаштовування фундаменту та покриття шосе, дорігАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
973 887.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
4 869.44 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
8 900.00 UAH
Період уточнення:
15.07.2021 09:22 - 21.07.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
15.07.2021 09:22 - 31.07.2021 00:00
Аукціон:
02.08.2021 15:45 - 02.08.2021 16:06
Період кваліфікації:
02.08.2021 16:06 - 06.08.2021 11:42
Період завантаження договору:
06.08.2021 11:42 - 26.08.2021 11:42
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Поточний ремонт покриття проїздів на кладовищі Раково в м. Хмельницькому ДК 021:2015: 45233000-9 Будівництво, влаштування фундаментів та покриття шосе, доріг
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 01.11.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Інженерно-будівельна компанія "Гайвей"
Оскарження: 06.08.2021 11:42 - 17.08.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41233649
-
Контактна особа:
Арутюнян Давид Ашотович +380671976867 ecc.highway@gmail.com
-
Адреса:
32046, Україна, Хмельницька область, cело Лісоводи, вулиця Ткачука, будинок 82
Оскарження: 06.08.2021 11:42 - 17.08.2021 00:00
Початкова пропозиція
966 958.66 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
966 958.66 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
06.08.2021 11:42
Відповіді на вимоги
12
Документи
52
Скарги
0
ТОВ БУДІВЕЛЬНО-ТОРГІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ СВІТ БУДІНВЕСТ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41879354
-
Контактна особа:
Мхітарян Самвел Михайлович +380673068150 svit.budinvest@gmail.com
-
Адреса:
10014, Україна, Житомирська область, Житомир, ВУЛИЦЯ КАФЕДРАЛЬНА, будинок 4-А
Початкова пропозиція
973 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
973 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
12
Документи
4
Скарги
0
Контракти
Номер:
f8403cb8edb346cc92be58c66620cdfa
Ідентифікатор договору:
UA-2021-07-15-000831-b-b1
Постачальник:
ТОВ "Інженерно-будівельна компанія "Гайвей"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41233649
-
Контактна особа:
Арутюнян Давид Ашотович +380671976867 ecc.highway@gmail.com
-
Адреса:
32046, Україна, Хмельницька область, cело Лісоводи, вулиця Ткачука, будинок 82
Номер договору:
41
Сума договору:
966 549.01 UAH з ПДВ
Сума договору:
805 642.87 UAH без ПДВ
Період дії договору:
20.08.2021 00:00 - 31.12.2021 23:59
Дата підписання:
20.08.2021 00:00
Статус:
Виконаний