-
Відкриті торги
-
КЕП
Поточний ремонт покриття проїздів на кладовищі Раково в м. Хмельницькому ДК 021:2015: 45233000-9 Будівництво, влаштування фундаментів та покриття шосе, доріг
Оголошено тендер
973 887.00
UAH
Номер:
cf847c064c1c4bbd828305daa2224b61
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-07-15-000231-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
СКП "Хмельницька міська ритуальна служба"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05524653
-
Адреса:
29008, Україна, Хмельницька область, Хмельницький, вул. Толстого 5-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
СКП "Хмельницька міська ритуальна служба"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05524653
-
Адреса:
29008, Україна, Хмельницька область, Хмельницький, вул. Толстого 5-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
973 887.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Поточний ремонт покриття проїздів на кладовищі Раково в м. Хмельницькому ДК 021:2015: 45233000-9 Будівництво, влаштування фундаментів та покриття шосе, доріг
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
45233000-9 Будівництво, влаштовування фундаменту та покриття шосе, доріг
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
15.07.2021 08:32
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума973 887.00 UAH