-
Відкриті торги
-
КЕП
Поточний ремонт покриття проїздів на кладовищі Раково в м. Хмельницькому ДК 021:2015: 45233000-9 Будівництво, влаштування фундаментів та покриття шосе, доріг
966 549.01
UAH з ПДВ
Номер:
f8403cb8edb346cc92be58c66620cdfa
Ідентифікатор договору:
UA-2021-07-15-000831-b-b1
Замовник:
СКП "Хмельницька міська ритуальна служба"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05524653
-
Контактна особа:
Мещишин Роман Васильович +380382652161 bto38038654189@gmail.com
-
Адреса:
29008, Україна, Хмельницька область, Хмельницький, вул. Толстого 5-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "Інженерно-будівельна компанія "Гайвей"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41233649
-
Контактна особа:
Арутюнян Давид Ашотович +380671976867 ecc.highway@gmail.com
-
Адреса:
32046, Україна, Хмельницька область, cело Лісоводи, вулиця Ткачука, будинок 82
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Номер договору:
41
Дата підписання:
20.08.2021 00:00
Період дії договору:
20.08.2021 00:00 - 31.12.2021 23:59
Сума договору:
966 549.01 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 160 906.14 UAH)
Оплачено:
965 127.34 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 160 854.56 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Поточний ремонт покриття проїздів на кладовищі Раково в м. Хмельницькому ДК 021:2015: 45233000-9 Будівництво, влаштування фундаментів та покриття шосе, доріг
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 01.11.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Оплати
Платник
Одержувач
Сума
Статус
Док-ти
СКП "Хм. міська ритуальна служба"
IBAN:UA308201720344330003000064187
ТОВ IБК "ГАЙВЕЙ"
IBAN:UA763204780000026002924906161
Сума
411813.14 UAH
Статус
Оплачений
11.11.2021 09:30
Док-ти
1
СКП "Хм. міська ритуальна служба"
IBAN:UA308201720344330003000064187
ТОВ IБК "ГАЙВЕЙ"
IBAN:UA763204780000026002924906161
Сума
404837.28 UAH
Статус
Оплачений
27.10.2021 12:17
Док-ти
1
Внесені зміни
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
- Погодження зміни ціни в договорі про закупівлю в бік зменшення (без зміни кількості (обсягу) та якості товарів, робіт і послуг), у тому числі у разі коливання ціни товару на ринку (Закон)
Номер:
c7be575930a34f8ea8d2a5a1f59f63b3
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
зменшення суми договору
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
27.10.2021 00:00
Статус:
Опубліковано
- Погодження зміни ціни в договорі про закупівлю в бік зменшення (без зміни кількості (обсягу) та якості товарів, робіт і послуг), у тому числі у разі коливання ціни товару на ринку (Закон)
Номер:
afcb8c01a02c447a9b7ca2d8ac072ead
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Покращення якості предмета закупівлі
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
18.11.2021 00:00
Статус:
Опубліковано