-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДСТУ Б Д.1.1-1:2013 «Правила визначення вартості будівництва» (ДК 021:2015 – 45220000-5 - Інженерні та будівельні роботи) Реконструкція нежитлових приміщень по вул. Спаській, 23/1 в м.Миколаєві під дитячу художню школу
Тендер Prozorro UA-2017-07-07-000067-a
Головний розпорядник бюджетних коштів - Управління з питань культури та охорони культурної спадщини Миколаївської міської ради (ЄДРПОУ 34566241), протокол №49
Завершена
13 654 803.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 68 274.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 68 274.00 UAH
Номер:
3e8c9779d4c74d27a90280fa6542719a
Внутрішній номер закупівлі:
1071632
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-07-07-000067-a
Замовник:
КП Миколаївської міської ради "Капітальне будівництво міста Миколаєва"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38457747
-
Адреса:
54030, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, вул. Адмірала Макарова, 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Бєдаков Єгор Анатолійович +380512471241 kpkb100@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45220000-5 Інженерні та будівельні роботиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
13 654 803.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
68 274.00 UAH
Період уточнення:
07.07.2017 09:56 - 14.07.2017 10:01
Період прийому пропозицій:
07.07.2017 09:56 - 24.07.2017 10:01
Аукціон:
25.07.2017 15:18 - 25.07.2017 15:57
Період кваліфікації:
25.07.2017 15:57 - 07.08.2017 17:35
Період завантаження договору:
03.08.2017 16:12 - 23.08.2017 16:12
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДСТУ Б Д.1.1-1:2013 «Правила визначення вартості будівництва» (ДК 021:2015 – 45220000-5 - Інженерні та будівельні роботи) Реконструкція нежитлових приміщень по вул. Спаській, 23/1 в м.Миколаєві під дитячу художню школу
Кількість
1 роботи
Період постачання
24.07.2017 - 31.12.2018
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Миколаївміськбуд"
Оскарження: 25.07.2017 15:57 - 14.08.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
31192569
-
Контактна особа:
Жендубаев Михайло +380505750226 mmbud@mail.ru
-
Адреса:
54002, Україна, Миколаївська область, миколаїв, вул. Кузнецька 56
Оскарження: 25.07.2017 15:57 - 14.08.2017 00:00
Початкова пропозиція
11 779 999.98 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
11 779 999.98 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
03.08.2017 16:12
Документи
12
Скарги
0
ТОВ "ЖИТЛОРЕМБУД-НІКА"
Оскарження: 03.08.2017 16:12 - 18.08.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
33969521
-
Контактна особа:
Александр +380957159792 grsnika@gmail.com
-
Адреса:
54025, Україна, Миколаївська область, м. Миколаїв, ПРОСПЕКТ ГЕРОЇВ СТАЛІНГРАДУ, будинок 17, квартира 33
Оскарження: 03.08.2017 16:12 - 18.08.2017 00:00
Початкова пропозиція
11 887 736.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
11 887 736.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
07.08.2017 17:35
Документи
9
Скарги
0
НВП "ТРІБОТЕХНІКА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
23082976
-
Контактна особа:
Александр Дербенёв +380955617181 derbenev-a@ukr.net
-
Адреса:
54003, Україна, Миколаївська область, м. Миколаїв, вул. Акіма, 2
Початкова пропозиція
11 887 736.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
11 887 736.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
3
Скарги
0
ТОВ БУДГРАД
×
-
Код ЄДРПОУ:
32655643
-
Контактна особа:
Шалигін Вадим Аркадійович +380512561890 stroy-grad@i.ua
-
Адреса:
54000, Україна, Миколаївська область, місто Миколаїв, вулиця Карла Лібкнехта будинок37 квартира 26
Початкова пропозиція
12 090 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
11 992 467.60 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
27
Скарги
0
ТОВ ФАВОРИТ-ЛЮКС
×
-
Код ЄДРПОУ:
35356927
-
Контактна особа:
Курбатов Дмитро Валерійович +380672998462 favorit-lyks@mail.ru
-
Адреса:
54039, Украина, МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛ, МИКОЛАЇВ, ВУЛ БЕЗІМЕННА Д. 91 КВ. 2
Початкова пропозиція
13 278 560.94 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
13 278 560.94 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
3
Скарги
0
Контракти
Номер:
a32f801d22e34d53b5fe65eb6c90b128
Ідентифікатор договору:
UA-2017-07-07-000067-a-b1
Постачальник:
ТОВ "ЖИТЛОРЕМБУД-НІКА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
33969521
-
Контактна особа:
Александр +380957159792 grsnika@gmail.com
-
Адреса:
54025, Україна, Миколаївська область, м. Миколаїв, ПРОСПЕКТ ГЕРОЇВ СТАЛІНГРАДУ, будинок 17, квартира 33
Номер договору:
36
Сума договору:
11 887 736.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
18.08.2017 00:00 - 31.12.2018 23:59
Дата підписання:
18.08.2017 00:00
Статус:
Підписаний