-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДСТУ Б Д.1.1-1:2013 «Правила визначення вартості будівництва» (ДК 021:2015 – 45220000-5 - Інженерні та будівельні роботи) Реконструкція нежитлових приміщень по вул. Спаській, 23/1 в м.Миколаєві під дитячу художню школу
Тендер Prozorro UA-2017-07-07-000067-a
Головний розпорядник бюджетних коштів - Управління з питань культури та охорони культурної спадщини Миколаївської міської ради (ЄДРПОУ 34566241), протокол №49
Завершена
13 654 803.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 68 274.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 68 274.00 UAH
Період уточнення:
07.07.2017 09:56 - 14.07.2017 10:01
Звернень немає. Звернення не може бути заданим