• Відкриті торги
  • КЕП

ДСТУ Б Д.1.1-1:2013 «Правила визначення вартості будівництва» (ДК 021:2015 – 45220000-5 - Інженерні та будівельні роботи) Реконструкція нежитлових приміщень по вул. Спаській, 23/1 в м.Миколаєві під дитячу художню школу

11 887 736.00 UAH з ПДВ
Номер: a32f801d22e34d53b5fe65eb6c90b128
Ідентифікатор договору: UA-2017-07-07-000067-a-b1
Постачальник: ТОВ "ЖИТЛОРЕМБУД-НІКА"
Класифікатор ДК 021:2015: 45220000-5 Інженерні та будівельні роботиАналіз за цим CPV
Номер договору: 36
Дата підписання: 18.08.2017 00:00
Період дії договору: 18.08.2017 00:00 - 31.12.2018 23:59
Сума договору: 11 887 736.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 11 887 736.00 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДСТУ Б Д.1.1-1:2013 «Правила визначення вартості будівництва» (ДК 021:2015 – 45220000-5 - Інженерні та будівельні роботи) Реконструкція нежитлових приміщень по вул. Спаській, 23/1 в м.Миколаєві під дитячу художню школу
Код ДК 021:2015: 45220000-5 Інженерні та будівельні роботи
Кількість 1 роботи
Період постачання 24.07.2017 - 31.12.2018
Місце постачання 54030, Україна, Миколаївська область, м. Миколаїв, вул. Спаська, 23/1 На карті