• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Комплект оптичних компонентів для дослідження люмінесценції

Завершена

313 542.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 567.71 UAH
Номер: 605f53672d4e47b69b3266270aeaf44f
Внутрішній номер закупівлі: 10713999
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-07-14-003193-a   
Замовник: Національний університет "Львівська політехніка"
Контактна особа: Ковалишин Тарас Андрійович 380322582564 tender@lpnu.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 38620000-7 Поляризаційні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 313 542.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 1 567.71 UAH
Період уточнення: 14.07.2021 14:03 - 20.07.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 14.07.2021 14:03 - 30.07.2021 00:00
Аукціон: 30.07.2021 11:04 - 30.07.2021 11:25
Період кваліфікації: 30.07.2021 11:25 - 02.08.2021 12:57
Період завантаження договору: 02.08.2021 12:57 - 22.08.2021 12:57
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Комплект оптичних компонентів для дослідження люмінесценції
Код ДК 021:2015: 38624000-5 Допоміжні оптичні пристрої
Кількість 1 комплект
Період постачання до 20.08.2021
Місце постачання 79013, Україна, Львівська область, Львів, вул. Степана Бандери, 12 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ СЕЛТОК ФОТОНІКС

Оскарження: 02.08.2021 12:57 - 13.08.2021 00:00
Початкова пропозиція 252 966.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
252 966.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.08.2021 12:57
Відповіді на вимоги 10
Документи 21
Скарги 0
ФОП Кривонос Олександр Миколайович
Початкова пропозиція 313 542.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
313 542.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги 10
Документи 7
Скарги 0

Контракти

Номер: 1a116bfa399a4abe992c9385afb42780
Ідентифікатор договору: UA-2021-07-14-003193-a-a1
Постачальник: ТОВ СЕЛТОК ФОТОНІКС
Номер договору: 619
Сума договору: 252 966.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 210 805.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: до 31.12.2021 00:00
Дата підписання: 13.08.2021 09:00
Статус:
Виконаний
pdf
Договір №619 від 13.08.2021р. з ТОВ СЕЛТОК ФОТОНІКС.pdf
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s