-
Відкриті торги
-
КЕП
Комплект оптичних компонентів для дослідження люмінесценції
252 966.00
UAH з ПДВ
Номер:
1a116bfa399a4abe992c9385afb42780
Ідентифікатор договору:
UA-2021-07-14-003193-a-a1
Замовник:
Національний університет "Львівська політехніка"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02071010
-
Контактна особа:
Ковалишин Тарас Андрійович 380322582564 tender@lpnu.ua
-
Адреса:
79013, Україна, Львівська область, Львів, Степана Бандери,12
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ СЕЛТОК ФОТОНІКС
×
-
Код ЄДРПОУ:
39465345
-
Контактна особа:
ШИЛОВ ДМИТРО ОЛЕКСАНДРОВИЧ +380443511605 office@seltokphotonics.com https://seltokphotonics.com
-
Адреса:
03067, Україна, м. Київ, Київ, ВУЛИЦЯ МАШИНОБУДІВНА, будинок 37
Класифікатор ДК 021:2015:
38620000-7 Поляризаційні матеріалиАналіз за цим CPV
Номер договору:
619
Дата підписання:
13.08.2021 09:00
Період дії договору:
до 31.12.2021 00:00
Сума договору:
252 966.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 42 161.00 UAH)
Оплачено:
252 966.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 42 161.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Комплект оптичних компонентів для дослідження люмінесценції
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
1 комплект
Період постачання
до 20.08.2021