-
Відкриті торги
-
КЕП
Комплект оптичних компонентів для дослідження люмінесценції
Оголошено тендер
313 542.00
UAH
Номер:
ac1d45b4e59646bfbef038b1c5ce1eb5
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-07-14-001433-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Національний університет "Львівська політехніка"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02071010
-
Адреса:
79013, Україна, Львівська область, Львів, Степана Бандери,12
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Національний університет "Львівська політехніка"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02071010
-
Адреса:
79013, Україна, Львівська область, Львів, Степана Бандери,12
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
313 542.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Комплект оптичних компонентів для дослідження люмінесценції
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
38620000-7 Поляризаційні матеріали
КЕКВ:
2282 Окремі заходи по реалізації державних (регіональних) програм, не віднесені до заходів розвитку
КЕКВ:
3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
14.07.2021 10:54
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума313 542.00 UAH