• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

«Реконструкція будівель ЧДМШ №1 ім.М.В.Лисенка за адресою: м.Черкаси, вул.Б.Вишневецького,33 (коригування)» ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013 (код ДК 021:2015 - 45454000-4 - Реконструкція)

«Реконструкція будівель ЧДМШ №1 ім.М.В.Лисенка за адресою: м.Черкаси, вул.Б.Вишневецького,33 (коригування)» ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013 (код ДК 021:2015 - 45454000-4 - Реконструкція). Категорія Замовника: відповідно до пункту 3 частини 4 статті 2 Закону: підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої цієї статті. Місцезнаходження Замовника: Україна, 18003, Черкаська обл., місто Черкаси, вул. Байди Вишневецького, будинок 33. Мова складання документів: українська. Розмір, вид та умови тендерного забезпечення: Замовником вимагається надання Учасником забезпечення тендерної пропозиції у формі: електронної банківської гарантії із зобов’язанням банку у разі виникнення обставин, передбачених пунктом 3 цього ж Розділу, відшкодувати на рахунок замовника кошти у сумі забезпечення тендерної пропозиції, визначеній в тендерній документації та оголошенні про закупівлю. Гарантія обов’язково має містити реквізити, що передбачені розділом 3 глави 2 Постанови НБУ № 639 від 15.12.2004 «Про затвердження Положення про порядок здійснення банками операцій за гарантіями в національній та іноземних валютах», а також відповідати Наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України 14 грудня 2020 року № 2628 «Про затвердження форми і Вимог до забезпечення тендерної пропозиції / пропозиції». А також гарантія обов’язково має містити інформацію про підстави не повернення забезпечення тендерної пропозиції згідно ч.3 ст.25 Закону. Розмір забезпечення тендерної пропозиції/пропозиції у грошовому виразі не може перевищувати 0,5 відсотка очікуваної вартості закупівлі у разі проведення тендеру/спрощеної закупівлі на закупівлю робіт та 3 відсотків у разі проведення тендеру/спрощеної закупівлі на закупівлю товарів чи послуг на умовах, визначених тендерною документацією/оголошенням про проведення спрощеної закупівлі. Отже розмір забезпечення тендерної пропозиції не перевищує 0,5% очікуваної вартості закупівлі та складає: 26 900,00 грн. (двадцять шість тисяч дев’ятсот гривень 00 копійок). Строк дії забезпечення тендерної пропозиції – не менше 90 днів із дати кінцевого строку подання тендерних пропозицій. Гарантія повинна бути видана банком-гарантом на умовах грошового забезпечення (покриття) (детально в тендерній документації). Забезпечення виконання Договору: Замовник даних торгів вимагає від учасника-переможця внесення ним не пізніше дати укладення договору про закупівлю забезпечення виконання такого договору шляхом надання оригіналу банківської гарантії в розмірі 1% від вартості договору про закупівлю. До розрахунку суми банківської гарантії щодо забезпечення виконання договору про закупівлю приймається ціна тендерної пропозиції переможця процедури закупівлі за результатами проведення електронного аукціону. Відносини між учасником-переможцем та замовником з приводу забезпечення виконання зобов’язання, що виникають з даного пункту тендерної документації, оформлюються у формі та за змістом, що передбачені Постановою НБУ № 639 від 15.12.2004 «Про затвердження Положення про порядок здійснення банками операцій за гарантіями в національній та іноземних валютах». Строк дії банківської гарантії на забезпечення виконання договору про закупівлю – не менше строку дії такого договору (детально в тендерній документації).

Торги відмінено

5 386 113.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 26 930.57 UAH
Номер: 8685890dcc85435fbbe2afa2e3bfbbc6
Внутрішній номер закупівлі: 10711111
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-07-14-002306-a   
Замовник: Черкаська дитяча музична школа №1 ім. М.В.Лисенка
Контактна особа: Темченко Юлія Сергіївна dmsh1cherkasy@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 45454000-4 РеконструкціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Роботи
Очікувана вартість: 5 386 113.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 26 930.57 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій: 26 900.00 UAH
Період уточнення: 14.07.2021 12:21 - 20.07.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 14.07.2021 12:21 - 30.07.2021 00:00
Аукціон: 30.07.2021 11:55 - 30.07.2021 12:22
Період кваліфікації: 30.07.2021 12:22 - 03.08.2021 18:04
Період завантаження договору: 03.08.2021 18:04 - 23.08.2021 18:04
Умови оплати:
інша подія - 30%
виконання робіт - 70%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
«Реконструкція будівель ЧДМШ №1 ім.М.В.Лисенка за адресою: м.Черкаси, вул.Б.Вишневецького,33 (коригування)» ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013 (код ДК 021:2015 - 45454000-4 - Реконструкція)
Код ДК 021:2015: 45454000-4 Реконструкція
Кількість 1 роботи
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 18003, Україна, Черкаська область, Черкаси, вул. Байди Вишневецького, будинок 33 На карті

Інформація про скасування

Номер: 5ffd4730a17a42569b7d1fd1b9d1bd2a
Причина скасування: Відсутність подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт і послуг
Опис причини скасування: Уповноважена особа - Темченко Юлія Сергіївна, що станом на дату прийняття даного рішення у Черкаська дитяча музична школа №1 ім. М.В.Лисенка у Замовника відсутня вся сума очікуваної вартості щодо можливості здійснити оплату за Договором про закупівлю наявно в сумі 5 304 772,80 (п’ять мільйонів триста чотири тисячі сімсот сімдесят дві гривні 80 копійок) грн з ПДВ. Оскільки, статтею 48 Бюджетного кодексу України унормовано: «Розпорядники бюджетних коштів беруть бюджетні зобов’язання та здійснюють платежі тільки в межах бюджетних асигнувань, встановлених кошторисами, враховуючи необхідність виконання бюджетних зобов’язань минулих років; довгострокових зобов’язань за енергосервісом, узятих на облік органами Казначейства України; середньострокових зобов’язань у сфері охорони здоров’я; середньострокових зобов’язань за договорами на будівництво, реконструкцію, ремонт і утримання автомобільних доріг; щодо завдань (проектів) Національної програми інформатизації - після їх погодження з Генеральним державним замовником Національної програми інформатизації. Розміщення замовлення, укладення договору, придбання товару, послуги чи здійснення інших аналогічних операцій протягом бюджетного періоду, за якими розпорядником бюджетних коштів взято зобов'язання без відповідних бюджетних асигнувань або з перевищенням повноважень, встановлених цим Кодексом та законом про Державний бюджет України (рішенням про місцевий бюджет), є недійсними. За такими операціями не виникають бюджетні зобов'язання та не утворюється бюджетна заборгованість. Зобов'язання, взяті учасником бюджетного процесу без відповідних бюджетних асигнувань або з перевищенням повноважень, встановлених цим Кодексом та законом про Державний бюджет України (рішенням про місцевий бюджет), не вважаються бюджетними зобов'язаннями (крім витрат, що здійснюються відповідно до частини шостої цієї статті) і не підлягають оплаті за рахунок бюджетних коштів. Взяття таких зобов'язань є порушенням бюджетного законодавства. Витрати бюджету на покриття таких зобов'язань не здійснюються». З огляду на вказане укладання Договору про закупівлю по предмету: «Реконструкція будівель ЧДМШ №1 ім.М.В.Лисенка за адресою: м.Черкаси, вул. Б.Вишневецького,33 (коригування)» ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013 (код ДК 021:2015 - 45454000-4 - Реконструкція) (ідентифікатор оголошення про закупівлю UA-2021-07-14-002306-a) є неможливим, оскільки вказаний Договір буде укладений з порушенням вимог статті 48 Бюджетного кодексу України, а також не відповідатиме реальному фінансуванню Замовника торгів в заявленій потребі. Отже внаслідок вказаного єдино можливим способом завершити закупівлю є прийняття рішення про відміну торгів в порядку пункту 1 ч. 1 ст. 32 Закону: відсутності подальшої потреби в закупівлі робіт в обумовлених обсягах та очікуваної вартості закупівлі щодо процедури закупівлі відкриті торги по предмету: - «Реконструкція будівель ЧДМШ №1 ім.М.В.Лисенка за адресою: м.Черкаси, вул. Б.Вишневецького,33 (коригування)» ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013 (код ДК 021:2015 - 45454000-4 - Реконструкція) (ідентифікатор оголошення про закупівлю UA-2021-07-14-002306-a). Рішення про відміну торгів унеможливить завдання шкоди законним інтересам учасників закупівлі, що пов’язана з невиконанням Договору про закупівлю та неможливістю здійснити оплату за виконані роботи в рамках його майбутнього виконання. ВИРІШИЛИ: Відмінити тендер внаслідок відсутності подальшої потреби в закупівлі робіт та сумі, що передбачені у тендерній документації та оголошенні про закупівлю з підстави передбаченою частини 1 статті 32 Закону.
Період оскарження: 27.09.2021 14:31 - 08.10.2021 00:00
Дата опублікування: 27.09.2021 14:31
Дата виконання: 08.10.2021 00:04
Статус:
Виконано

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ПП "АМТ- ГРУПП"

Оскарження: 03.08.2021 17:54 - 14.08.2021 00:00
Опубліковане повідомлення з вимогою усунення невідповідностей
Початкова пропозиція 5 156 451.60 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
4 799 990.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
03.08.2021 17:54
Відповіді на вимоги 12
Документи 25
Скарги 0
ТОВ "Альянс-трансбудсервіс"

Оскарження: 03.08.2021 17:57 - 14.08.2021 00:00
Початкова пропозиція 5 330 547.80 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
4 800 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
03.08.2021 17:57
Відповіді на вимоги 12
Документи 28
Скарги 0
ТОВ "ТЕХНОБУДЕНЕРГО"

Оскарження: 03.08.2021 18:04 - 14.08.2021 00:00
Початкова пропозиція 5 304 772.80 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
5 304 772.80 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.08.2021 18:04
Відповіді на вимоги 12
Документи 51
Скарги 0

Контракти

Номер: beb5b34c54a64ead8708513effa0cba3
Ідентифікатор договору: UA-2021-07-14-002306-a-c1
Постачальник: ТОВ "ТЕХНОБУДЕНЕРГО"
Сума договору: 5 304 772.80 UAH з ПДВ
Сума договору: 5 304 772.80 UAH без ПДВ
Статус:
Очікує активації