-
Відкриті торги
-
КЕП
«Реконструкція будівель ЧДМШ №1 ім.М.В.Лисенка за адресою: м.Черкаси, вул.Б.Вишневецького,33 (коригування)» ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013 (код ДК 021:2015 - 45454000-4 - Реконструкція)
Оголошено тендер
5 386 113.00
UAH
Номер:
3c9c5b1a662245f7bfc4c164cd443113
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-07-14-001028-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Черкаська дитяча музична школа №1 ім. М.В.Лисенка
×
-
Код ЄДРПОУ:
25728659
-
Адреса:
18003, Україна, Черкаська область, Черкаси, Б.Вишневецького,33
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Черкаська дитяча музична школа №1 ім. М.В.Лисенка
×
-
Код ЄДРПОУ:
25728659
-
Адреса:
18003, Україна, Черкаська область, Черкаси, Б.Вишневецького,33
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
5 386 113.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
«Реконструкція будівель ЧДМШ №1 ім.М.В.Лисенка за адресою: м.Черкаси, вул.Б.Вишневецького,33 (коригування)» ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013 (код ДК 021:2015 - 45454000-4 - Реконструкція)
Примітки:
«Реконструкція будівель ЧДМШ №1 ім.М.В.Лисенка за адресою: м.Черкаси, вул.Б.Вишневецького,33 (коригування)» ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013 (код ДК 021:2015 - 45454000-4 - Реконструкція). Категорія Замовника: відповідно до пункту 3 частини 4 статті 2 Закону: підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої цієї статті. Місцезнаходження Замовника: Україна, 18003, Черкаська обл., місто Черкаси, вул. Байди Вишневецького, будинок 33. Мова складання документів: українська
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
45454000-4 Реконструкція
КЕКВ:
3142 Реконструкція та реставрація інших об’єктів
Дата опублікування:
14.07.2021 10:21
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума5 386 113.00 UAH