• Відкриті торги з публікацією англійською мовою
  • Безлотова
  • КЕП

ДК 021:2015: 34130000-7 Мототранспортні вантажні засоби (Обладнаний автомобіль для пересувної криміналістичної лабораторії) (State classifier code K 021:2015:34130000-7 Motor transport vehicles "Equipped crime scene car")

Закупівля проводиться в рамках та за рахунок проекту „Створення системи швидкого реагування на злочини і події у Львовіˮ, що фінансується Європейським Союзом через Орган управління СОП «Україна-Польща-Білорусь» ЄІС 2014-2020, представлений Міністерством інвестицій та економічного розвитку Республіки Польща в рамках Грантового контракту PLBU.03.02.00-UA-0008/17-00 згідно програми (проєкту)

Завершена

4 500 000.00 UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 22 500.00 UAH
Номер: 012e29e6ecbb4920b2b6bd21a8aa6adb
Внутрішній номер закупівлі: 10627308
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-07-07-004650-b   
Замовник: Головне управління Національної поліції у Львівській області
Контактна особа: Окіс Маряна Володимирівна +380322586783 ulmtzlv@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 34130000-7 Мототранспортні вантажні засобиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 4 500 000.00 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 22 500.00 UAH
Період уточнення: 07.07.2021 17:51 - 28.07.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 07.07.2021 17:51 - 07.08.2021 10:00
Період прекваліфікації: 07.08.2021 10:03 - 22.08.2021 00:00
Аукціон: 26.08.2021 15:40 - 26.08.2021 16:01
Період кваліфікації: 26.08.2021 16:01 - 02.09.2021 14:33
Період завантаження договору: 02.09.2021 14:33 - 22.09.2021 14:33
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015: 34130000-7 Мототранспортні вантажні засоби (Обладнаний автомобіль для пересувної криміналістичної лабораторії)
Код ДК 021:2015: 34136000-9 Фургони
Кількість 1 штуки
Період постачання до 10.12.2021
Місце постачання 79040, Україна, Львівська область, м.Львів, вул.Конюшинна, 24 На карті
Учасник
Початкова / Кінцева пропозиція
Результати прекваліфікації
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "НАУКОВО-ВИРОБНИЧА КОМПАНІЯ" ЕКСПЕРТ"

Оскарження: 02.09.2021 14:33 - 13.09.2021 00:00
Початкова пропозиція 4 420 000.00 UAH без ПДВ /
4 397 500.00 UAH без ПДВ
Результати прекваліфікації
Прийнято
16.08.2021 17:42
Результати кваліфікації
Переможець
02.09.2021 14:33
Відповіді на вимоги 11
Документи 24
Скарги 0
ТОВ "ВЕСТІНТЕХ"
Початкова пропозиція 4 460 000.00 UAH без ПДВ /
4 419 000.00 UAH без ПДВ
Результати прекваліфікації
Прийнято
16.08.2021 17:42
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги 11
Документи 12
Скарги 0

Контракти

Номер: 3691432461fe494a833943b400e4ed36
Ідентифікатор договору: UA-2021-07-07-004650-b-c1
Постачальник: ТОВ "НАУКОВО-ВИРОБНИЧА КОМПАНІЯ" ЕКСПЕРТ"
Номер договору: 598
Сума договору: 4 397 500.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 21.09.2021 00:00 - 31.12.2021 23:59
Дата підписання: 21.09.2021 00:00
Статус:
Виконаний
підписаний контракт
Додатки до договору
pdf
Додаткова угода 1 до Договору 598.pdf
p7s
sign.p7s